Ані Лорак – російська або українська співачка? Факти

Суперечки навколо того, який же країні належить Ані Лорак і її культурну спадщину, не зупиняються вже давно.

З одного боку твердять, що вона народилася в Україні, а значить вона українська зірка і на цьому крапка. З іншого боку запевняють, що довгі роки вона розвиває себе як особистість в Росії, тому тепер там її новий будинок і нова творча родина. Так де ж правда?

Так, Україна

З пісні слів не викинеш. Так говорять не тільки музиканти, але і люди інших спеціальностей.

Всі ми дуже добре знаємо і розуміємо це вираз, а значить абсолютно точно оцінюємо – якщо Кароліна (Ані) народилася в Україні, вона має громадянство українське. Жити і творити при цьому вона може де завгодно.

Так Росія

Останнім часом майже всі пісні Лорак – російською. Та й живе вона з дочкою в Росії, де платить податки, будує сім’ю, спілкується з друзями. Тим не менш, вона має широкі горизонти і не раз відзначала, що музика – не інструмент з’ясування політичних суперечок та ігор “хто крутіше “.

Ані Лорак на концерті
Ані Лорак на концерті

Ані Лорак – чия співачка?

Сама зірка стверджує – у її музики немає кордонів. І порівнює свою творчість і свої пісні з пташкою, яка летить куди хоче.

Не всі шанувальники однозначно оцінюють це висловлювання.

Але з огляду на те, що Лорак живе в Росії, платить російські податки і не планує повертатися на батьківщину, можливо, вона вважає себе російською співачкою.

А як ви вважаєте, до якої країни більше відноситься співачка Ані Лорак?

Схожі статті

Всією родиною підсіли на цю рибку: дуже смачно і просто. Показую, як зі скумбрії зробити справжній делікатес

Приготувати смачну рибу – справжнє мистецтво. Втім, якщо вам хочеться приємно здивуватись, обов'язково спробуйте зробити закуску за цим простим рецептом.

Дістаю персики з банки, все перемішую і виливаю у форму: торт за 15 хвилин, який готується в холодильнику

Всього за 15 хвилин вашого часу можна приготувати свіжий та оригінальний торт з консервованих персиків. Потрібно лише обʼєднати всі інгредієнти між собою та можна насолоджуватися смаколиком.

Відкрила останню банку солоних огірків і зробила з них овочеву ікру на хліб: вже всі мої подруги так готують

Апетитна та з особливим смаком – ось як можна описати таку овочеву ікру, яку смачно куштувати з підсмаженим на пательні хлібом. Обов'язково спробуйте приготувати і собі таку закуску.