Тіна Кароль вперше розповіла цікаві факти з минулого життя: Про Балану ні слова

Відома українська співачка Тіна Кароль дуже рідко говорить про особисте.

І практично ніколи співачка не говорить про своє особисте життя, яке було в неї до знайомства з її чоловіком. Один із рідкісних винятків – інтерв’ю Каті Осадчій в Одесі.

На запитання ведучої, що пов’язує її з Одесою, артистка відповіла: «Друге кохання». І розповіла, що її коханим чоловіком із Одеси був співак Кирило Туриченко. Нині він соліст російської поп-групи «Іванушки». В основному Кирило приїжджав до коханої до Києва, але іноді й Тіна приїжджала до Одеси. Закохані спілкувалися на березі моря під зірками. Свої стосунки молоді люди приховували. Тіна не хотіла, щоб про ці стосунки знав її тодішній продюсер.

Слова своєї колишньої коханої підтвердив Кирило Туриченко в інтерв’ю Олені Жигаловій на You Tube у передачі «Олена, блін!». Він розповів, що познайомилися вони, коли йому було 18 років, а Тіні – 16. Сталося це на фестивалі «Чорноморські ігри» у Каховці.

У наступні роки молоді люди навчалися та грали у мюзиклах у різних містах. Тіна – у Києві, Кирило – в Одесі. Молоді люди листувалися, знали один про одного. Наступна їхня зустріч відбулася у 2006 році на національному відборі на конкурс пісні «Євробачення». Вже забуті почуття одне до одного спалахнули знову, і молоді почалися романтичні відносини. На той час Кароль вже була відомою співачкою. Вона посіла 2-е місце у пісенному конкурсі «Нова хвиля» в Юрмалі та була відзначена спеціальним призом Пугачової.

У національному відборі здобула перемогу Тіна Кароль. Вона поїхала на “Євробачення”. Кирило у відборі був другим. Після повернення Тіни стосунки таємно продовжувалися. Кирило підписав контракт і залишився у Києві. Якось поступово їхнє кохання згасало.

За словами Кирила, про стосунки коханої з її майбутнім чоловіком він дізнався від друзів. Туриченко припускає, що їхні стосунки зійшли нанівець тому, що Кароль на той час уже була зіркою, а він нікому не відомим співаком.

Тіна спростувала це припущення в інтерв’ю Каті Осадчій. Вона сказала, що не поділяє людей таким чином. Не треба забувати, що тоді співачка переживала дуже важкий життєвий період після скандалу зі своїм продюсером. І саме майбутній чоловік Євген Огір відродив Тіну Кароль до нового життя.

Схожі статті

Мій чоловік обожнює цю страву: картопля запечена з сосисками, помідорами та сиром. Дуже смачно та ситно

Рецепт приготування ароматної та ситної запіканки із картоплею, сосисками, помідорами та твердим сиром. Усе це запікається у духовці і виходить дуже смачно.

Листкові трикутнички з сиром краще будь-яких булочок: готую просто, швидко та дешево на перекус та у дорогу

Такі смачні трикутнички зробити набагато легше, ніж класичні дріжджові булочки, тому що немає потреби загортати кожний витвір окремо. Це робиться досить швидко, про що ми й розповімо.

Юрій Ткач поділився фотографією зі своєю донькою: маленька копія коміка уже показує свої акторські здібності

Відомий український комік Юрій Ткач поділився світлинами своєї доньки. На фотографіях видно вражаючу схожість доньки зі своїм талановитим батьком.