Онук-чеченець, онучка-американка, а діти від сурогатної матері: які сімейні таємниці приховувала Алла Пугачова

Алла Пугачова - одна з найвідоміших жінок свого часу. Ця співачка відома не лише російській аудиторії, яку завжди цікавило її особисте життя.

Алла Борисівна Пугачова — мати двох дітей. Старшу доньку Христину Орбакайте артистка народила у шлюбі зі своїм першим чоловіком Миколасом Орбакасом у 1971 році. Вона пішла стопами матері і сьогодні є досить відомою артисткою російської естради. Христина була і залишається єдиною дитиною, яку Пугачова народила природним шляхом та самостійно. Молодших дітей-двійнят Лізу та Гаррі їм з Максимом Галкіним подарувала сурогатна мати.

Хто претендує на спадщину Алли Пугачової
Хто претендує на спадщину Алли Пугачової

Окрім дітей, у Примадонни також є онуки. Старший Микита Пресняков народився у столиці Великобританії Лондоні. Микита будує музичну кар’єру. Середній Дені Байсаров – наполовину чеченець. Його батько Руслан Байсаров родом із Чечні, розлучився з Христиною, коли Дені був зовсім маленьким, мирно розійтися не вдалося — чоловік влаштував колишній війну за дитину. Зараз Дені дорослий, веде свій бізнес у сфері організації підприємств та входить до списку 200 найбагатших людей росії.

Молодша і поки що єдина онучка Алли Борисівни Клавдія — громадянка Америки. Дівчинка народилася в США, там же живе та ходить до школи.

Серед спадкоємців Пугачової чистих росіян майже немає

Спадкоємців у Примадонни чимало, і всі вони претендують на заміський будинок-замок, в якому до недавнього часу Пугачова жила з Галкіним та двійнятами. Виїхали вони звідти з початком російської війни проти України, продемонструвавши таким чином свою позицію щодо цього.

Ходило багато чуток про долю замку — нібито його конфіскували, проте нещодавно стало відомо, що в ньому господарює старший онук Алли Микита Пресняков. Молодий чоловік облаштувався без проблем, адже в особняку шість поверхів та двадцять порожніх кімнат.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.