“Зеленський комусь зателефонував”: Юрій Ткач чесно відповів, чи знали кварталівці про війну заздалегідь

Український актор Юрій Ткач зізнався, що його попереджали про війну, проте він не вірив. Гуморист розповів, хто саме розповів йому про майбутнє повномасштабне вторгнення

Відомий український актор, який колись разом із Володимиром Зеленським грав на сцені “Кварталу 95” у інтерв’ю для телепередачі “Життя відомих людей” розповів про те, як почувався у перші дні повномасштабного вторгнення росії. Артист також відповів на питання, яке довгий час турбувало всіх українців – чи знали актори “Кварталу 95” та екс-колеги діючого президента про війну заздалегідь.

За зізнанням відомого актора, ніхто з його колег не знав про те, що чекало на Україну. Юрій Ткач розповів, що їм ніхто не дзвонив, у спільних робочих групах не було подібної інформації.

Не було такого, що у нас в “Кварталі” там якась інформація була, або в групах десь, або Зеленський комусь зателефонував

– зізнався артист.

Проте, Юрій Ткач дійсно знав про те, що наприкінці лютого відбудеться війна. Так, за спогадами актора, йому про це розповіла його дружина Вікторія. У момент, коли кохана подзвонила чоловікові й попросила його якомога швидше приїхати додому, він був у кінотеатрі на прем’єрі фільму. Дружину Юрія Ткача попередив її брат, який, за визнанням гумориста, працює “в певних органах”.

Мене Віка аж витягувала з того залу, каже: “Давай, пішли”. Я кажу: “Що сталося?”. Вона каже, що війна

– пригадав той день Юрій Ткач.

Юрій Ткач пригадав початок повномасштабного вторгнення
Юрій Ткач пригадав початок повномасштабного вторгнення

Український гуморист зазначив, що він не міг повірити в те, що подібне можливе в сучасному світі. Не дивлячись на постійні переживання друзів, родичів, а також численні попередження розвідки Ткач не змінював думки – він вважав, що все буде добре. Актор зізнався, що за декілька годин до початку вторгнення росії на всю територію України він подзвонив колезі Євгену Кошовому.

Він перепросив за те, що розбудив товариша і обговорив із ним, чи дійсно буде повномасштабна війна. Кошовий спросоння порадив другу “випити і лягати спати”. Але спокійно виспатись у них так і не вийшло…

Нагадаємо, що Юрій Ткач від початку повномасштабної війни залишався в Україні. Перші тижні вторгнення він мешкав разом із сім’єю в Києві у будинку свого друга. Український актор вступив в територіальну оборону.

Пізніше його дружина вирішила виїхати за кордон, а Юрій Ткач залишив службу в ТрО і вирушив гастролювати із благодійними концертами.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.