“Зеленський комусь зателефонував”: Юрій Ткач чесно відповів, чи знали кварталівці про війну заздалегідь

Юрій Ткач зізнався, чи знав він про війну заздалегідь
Юрій Ткач зізнався, чи знав він про війну заздалегідь

Відомий український актор, який колись разом із Володимиром Зеленським грав на сцені “Кварталу 95” у інтерв’ю для телепередачі “Життя відомих людей” розповів про те, як почувався у перші дні повномасштабного вторгнення росії. Артист також відповів на питання, яке довгий час турбувало всіх українців – чи знали актори “Кварталу 95” та екс-колеги діючого президента про війну заздалегідь.

За зізнанням відомого актора, ніхто з його колег не знав про те, що чекало на Україну. Юрій Ткач розповів, що їм ніхто не дзвонив, у спільних робочих групах не було подібної інформації.

Не було такого, що у нас в “Кварталі” там якась інформація була, або в групах десь, або Зеленський комусь зателефонував

– зізнався артист.

Проте, Юрій Ткач дійсно знав про те, що наприкінці лютого відбудеться війна. Так, за спогадами актора, йому про це розповіла його дружина Вікторія. У момент, коли кохана подзвонила чоловікові й попросила його якомога швидше приїхати додому, він був у кінотеатрі на прем’єрі фільму. Дружину Юрія Ткача попередив її брат, який, за визнанням гумориста, працює “в певних органах”.

Мене Віка аж витягувала з того залу, каже: “Давай, пішли”. Я кажу: “Що сталося?”. Вона каже, що війна

– пригадав той день Юрій Ткач.

Юрій Ткач пригадав початок повномасштабного вторгнення
Юрій Ткач пригадав початок повномасштабного вторгнення

Український гуморист зазначив, що він не міг повірити в те, що подібне можливе в сучасному світі. Не дивлячись на постійні переживання друзів, родичів, а також численні попередження розвідки Ткач не змінював думки – він вважав, що все буде добре. Актор зізнався, що за декілька годин до початку вторгнення росії на всю територію України він подзвонив колезі Євгену Кошовому.

Він перепросив за те, що розбудив товариша і обговорив із ним, чи дійсно буде повномасштабна війна. Кошовий спросоння порадив другу “випити і лягати спати”. Але спокійно виспатись у них так і не вийшло…

Нагадаємо, що Юрій Ткач від початку повномасштабної війни залишався в Україні. Перші тижні вторгнення він мешкав разом із сім’єю в Києві у будинку свого друга. Український актор вступив в територіальну оборону.

Пізніше його дружина вирішила виїхати за кордон, а Юрій Ткач залишив службу в ТрО і вирушив гастролювати із благодійними концертами.