58-річна Лоліта заявила, що вважає себе військовозобов’язаною: співачка забула про своє українське коріння

Відома російська співачка Лоліта насправді має українське коріння. Проте, Україну артистка не підтримує. Більш того, Лоліта заявила, що збирається воювати на російському фронті

Відома російська співачка Лоліта народилась в Закарпатській області. В місті Мукачево вона з’явилась на світ, а от до 10 років проживала й навчалась у Львові. Проте, вищу освіту майбутня співачка вирішила отримувати “за бугром”. 1985 року вона отримала диплом Московського інституту культури за спеціальністю “режисура культурних масових заходів і свят”. Відтоді артистка проживає в росії і вже давно забула про Батьківщину.

Нині співачка Лоліта Мілявська гастролює росією – не дивлячись на те, що багато її колег скасували свої концерти на фоні мобілізації, яку оголосив президент рф, артистка продовжує виступати. Більш того, співачка порівнює себе із психотерапевтом – вона вважає, що своїми піснями допомагає росіянам і підтримує їх.

Лоліта впевнена, що вона мусить виступати, допоки влада не волітиме припинити будь-які розважальні дійства. Лоліта також впевнена, що вона повинна дарувати людям музику, адже саме це допоможе їм впоратись із панікою, яка руйнує кожного.

Я не скасую жодного концерту, якщо на те не буде державної волі. Тому що вважаю роботу свою і своїх колег на кшталт роботи психотерапевта. Те, що я спостерігаю, це божевілля, божевілля у вигляді паніки. Саме паніка – найгірший порадник в будь-які часи. Паніка руйнує психіку

– заявила скандальна співачка на особистій сторінці.

Російська співачка зовсім забула про свою Батьківщину
Російська співачка зовсім забула про свою Батьківщину

Лоліта додала, що вона впевнена: майже всі росіяни зараз потребують чути її пісні й дуже хочуть відчувати її підтримку. Співачка заявила, що у багатьох наразі підірвана психіка, а тому її “борг перед державою” полягає в тому, аби їх вилікувати.

Лоліта Мілявська привселюдно висловила свою думку і позицію – вона підтримала дії агресора і заявила, що продовжуватиме воювати проти країни, в якій народилась на культурному фронті. Свої дії та свою думку співачка вважає правильною й впевнена, що вона чинить вірно.

Нагадаємо, що в липні 2022 року артистка заявила, ніби то її маму в Києві “побив націоналіст”. Ця історія, за словами Лоліти, трапилась ще шість років тому, проте артистка вирішила розповісти тільки зараз. Доволі дивна позиція, не знаходите? Маму співачки б’ють, а вона про це мовчить і залишає її жити в “нацистській Україні й далі”.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?