Дружина Остапчука на фоні чуток про розлучення показала, як із нею фліртують залицяльники: про коханого забула

Дружина відомого українського ведучого Христина Горняк показала, як до неї залицяються чоловіки. Шанувальники все більше впевнені в тому, що між закоханими "пробігла чорна кішка"

Дружина українського телеведучого Володимира Остапчука активно веде особистий блог. На офіційній сторінці в соціальній мережі Інстаграм Христина Горняк часто публікує різноманітні фотографії, а також ділиться з підписниками кумедними життєвими ситуаціями.

Так, цього разу Христина Горняк вирішила продемонструвати, як до неї залицяються чоловіки й з гумором заявила, що їй випав справжній джекпот. Адовокатка та дружина Остапчука показала скриншот, на якому зображено особисте повідомлення від загадкового незнайомця. Чоловік засипав Христину Горняк компліментами та запропонував зустрітись на побачення в Європі або ж у столиці України.

Чоловік зазначив, що захоплюється Христиною Горняк та дуже хотів би з нею зустрітись. Як справжній джентльмен, він запросив дівчину до столичного або ж європейського ресторану, на вибір. Більш того, незнайомець заявив, що всі витрати бере на себе – Христині Горняк не доведеться платити навіть за переліт.

Христина Горняк показала, що їй написав у особисті повідомлення загадковий незнайомець
Христина Горняк показала, що їй написав у особисті повідомлення загадковий незнайомець

Що відомо про розлучення Володимира Остапчука та Христини Горняк?

Останнім часом шанувальники все більше й більше підозрюють, що в стосунках у Христини Горняк та Володимира Остапчука все не так добре, як могло б здаватись. Перші чутки сколихнули Мережу після того, як артисти різко зникли “з радарів” у соціальних мережах одне одного. Раніше Христина та Володимир дуже часто з’являлись на сторінках одне одного, втім зараз вони ніби незнайомі.

Пізніше спільний товариш подружжя український ведучий Слава Дьомін поділився інформацією про те, що Володимир Остапчук та Христина Горняк тимчасово живуть окремо. Спершу шанувальники зіркової пари не сприйняли слова Дьоміна занадто серйозно, втім, коли стало помітно, що весь вільний час закохані проводять окремо, публіка запідозрила неладне.

Так, свій день народження Христина Горняк відсвяткувала разом з подругами, але Володимира Остапчука не запрошувала. Телеведучий публічно не вітав свою кохану, хоча зазвичай зірки саме так і робили.

Схожі статті

Про Таюне всі забули, а вона жива-здорова: як зараз виглядає дружина Олега Винника Таїсія Сватко

Про Таїсію Сватко в Україні заговорили, коли на небосхил шоубізу зійшла зірка Олега Винника. Таюне завжди перебувала на сцені поруч з артистом, та й за лаштунками, здається, не відходила ні на крок.

Перетворення Бориса Апреля на Zi Faamelu відбулося не відразу: простежимо всі етапи кардинальних змін

Нині трансгендерами нікого не здивуєш. Вони повсюди: на сцені, в Інтернеті, в спорті. От і Борис Апрель не дуже шокував публіку, перетворившись на дамочку Zi Faamelu. Як це відбувалося?

Онук Софії Ротару почав нове життя після втечі з України: облаштувався поруч з Олею Фреймут і Анітою Луценко

Рідних онуків у Софії Ротару двоє. Та якщо 22-річна Соня не приховує, що мешкає в США, то з 29-річним Анатолієм Євдокименком не все так просто. Де ж нині перебуває чоловік?