Розкриті деталі розлучення Пугачової і Галкіна: розділ майна, аліменти, опіка над двійнятами Лізою і Гаррі

Російська співачка Алла Пугачова і гуморист Максим Галкін дуже яскрава пара шоу-бізнесу, навколо якої періодично з'являються чутки про розлучення.

Алла Пугачова і Максим Галкін під час повномасштабного російського вторгнення на територію України переїхали в Ізраїль та публічно висловлюють свій протест діючому в рф режиму. Не зважаючи на те, що пара підтримує один одного, чутки про їх розлучення не стихають.

РосЗМІ розсекретили, як Галкін і Пугачова при розлученні будуть ділити майно і опіку над спільними дітьми Лізою і Гаррі. При умові, що зірки не підписували шлюбний договір, то всю нерухомість і інше майно, яким вони володіють, будуть ділити навпіл. Те, що Максиму Галкіна присвоїли звання іноагента, не впливає на це:

Майно у них відняти ніхто не може, тому що на це немає ніяких правових підстав. Навіть якщо Примадонну визнають іноагентом, це не вразить їх права в цьому аспекті. Ніяким чином відчуження майна в даному випадку на користь держави не відбудеться

, – прокоментував адвокат Андрій Альошкін.

Розкриті деталі розлучення Пугачової і Галкіна
Розкриті деталі розлучення Пугачової і Галкіна

Дітей артистів у випадку їх розлучення чекають зміни:

Суд визначає дітям наступні обставини: аліментна база, місце проживання — з ким із батьків вони залишаться, порядок спілкування з батьком і матір’ю. Аліменти можуть бути договірними або в силу закону. Але перш ніж говорити про це, треба зрозуміти об’єм маси, яка підлягає розділу. Треба визначити, що саме записано на подружжя, а також яким чином це оформлено. Може бути, якась власність вже оформлена на дітей

, – пояснив юрист.

Розкриті деталі розлучення Пугачової і Галкіна

Варто відмітити, що кожний раз, коли в ЗМІ здіймаються чутки про розлучення Галкіна і Пугачової, вони не дають хейтерам шансів порадіти і показують ідилію у шлюбі, заперечуючи будь-які подібні домисли.

Також подивіться наше відео, у якому ми розібрались, чи можуть бути чутки про розлучення зірок сценічним піар-ходом:

Схожі статті

Астаф’єва фарбується, бо сива, а Аліна Гросу, бо соромиться: чому українські красуні змінили колір волосся

Відомі українські зірки Астаф'єва та Гросу розповіли, навіщо фарбують своє волосся. Виявляється, причина не лише у бажанні змінити імідж і бути несхожими на себе.

Пісні гречаники нашвидкуруч: смачні, бюджетні та соковиті. Цей рецепт точно сподобається вам простотою

Ви ніколи й подумати не могли, що пісні гречаники можуть бути настільки смачними. Обов'язково спробуйте приготувати апетитну закуску за цим простим рецептом.

Після двох розлучень пробачила чергову зраду: непроста та заплутана історія кохання Горбачової та Нікітіна

Відома українська співачка Ольга Горбачова та її чоловік Юрій Нікітін пройшли непростий шлях. Пригадуємо, якими були їхні стосунки та що відомо про зради чоловіка.