“Пропонував усім артистам”: Ані Лорак, Полякова і Приходько зізнались, що Меладзе вимагав від них близькості

Останнім часом навколо Костянтина Меладзе згущуються важкі хмари. Все частіше співачки, яких він продюсував, зізнаються, що під час співпраці він вимагав від них близькості в обмін на славу

Відомий продюсер Костянтин Меладзе займався просуванням не однієї української артистки. Відомі співачки починали свою кар’єру пліч-о-пліч із відомим продюсером і деякий час навіть не підозрювали, що їм доведеться пережити. Коли жінки досягли успіху та здобули шалену популярність, то вирішили розповісти, що собі дозволяв Костянтин Меладзе під час їхньої співпраці.

На жаль, жінки ледве не щодня стикаються з харасментом на робочому місці, втім говорити про це до певного часу було не прийнято. Сьогодні ситуація кардинально змінилась, а тому жінки дедалі частіше діляться історіями про домагання, адже кожен, хто собі це дозволяє, мусить відповідати за вчинки.

Історія Ані Лорак

Минулого року в інтерв’ю для Бориса Корчевнікова вперше натякнула на те, що під час співпраці з Костянтином Меладзе він натякав на близькість із нею. Співачка заявила, що в певний момент продюсер запропонував зробити її популярною в обмін на “послугу”. Хоча відверто всіх деталей Ані Лорак не розкривала, кожному було зрозуміло, про що йдеться.

Я не змогла прийняти запропоновані умови його роботи. Ці умови перебували в особистій площині. Ми дорослі люди, ми все розуміємо

– прокоментувала Ані Лорак.

Костянтин Меладзе пропонував близькість Ані Лорак, Олі Поляковій, Анастасії Приходько
Костянтин Меладзе пропонував близькість Ані Лорак, Олі Поляковій, Анастасії Приходько

Історія Олі Полякової

Після приголомшливого зізнання Ані Лорак у гру вступила Оля Полякова. Українська співачка підтримала колегу й заявила, що вірить у кожне її слово. Причиною абсолютної довіри став той факт, що Полякова зіткнулась з такою самою ситуацією.

Вірю Ані Лорак тільки, тому що сама також отримувала таку ж саму пропозицію від тієї самої людини

– відверто зізналась українська співачка.

Історія Анастасії Приходько

Нещодавно Анастасія Приходько дала інтерв’ю для Rostyslove Production, у якому зізналась: історія, що трапилась із нею набагато гірша та складніша за те, що було з Ані Лорак та Олею Поляковою. Українська співачка зізналась, що після завершення співпраці з Костянтином Меладзе вона була змушена користуватись послугами психологів та довго лікувати панічні атаки. Втім, додала артистка, подробиці розказувати вона все ще не готова.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?