Оля Цибульська порівняла Віру Брежнєву з Ані Лорак та прокоментувала її нову пісню “Вишиванка”: “Прокинулася”

На днях Віра Брежнєва спільно з ще однією українською співачкою TAYANNA презентувала свою першу україномовну пісню і Оля Цибульська це прокоментувала.

Багато років екс-солістка “ВІА Гри” Віра Брежнєва співала російськомовні пісні та виступала на російській сцені, жила в росії, але після 24 лютого 2022 року зірка висловила свою громадянську позицію і виступила проти війни, яку розв’язала рф. Це неоднозначно сприйняла публіка, яка пригадала скандальне інтерв’ю Брежнєвої, у якому вона заявила, що не вважає і не відчуває себе українською співачкою.

Це вплинуло на реакцію людей на нову пісню Віри у дуеті з TAYANNA “Вишиванка”. Багато запитань від користувачів Мережі отримала Оля Цибульська, яка дуже активно веде блог в Instagram і часто спілкується з підписниками.

Оля вирішила висловити свою думку, тому що вона підтримала Брежнєву і отримала нескінченну кількість повідомлень з вирізкою з того скандального інтерв’ю екс-ВІА Гри. Багато з цих повідомлень мають такий контекст, що Віра різко перевзулася. Цибульська запропонувала подивитися на це з іншої сторони:

Що краще – Віра Брежнєва, яка не відчувала себе українською співачкою, але етнічно українка і після повномасштабного вторгнення нарешті докумекала і підтримує активно Україну чи Ані Лорак, яка все життя била себе в груди, співала Івасюка і кричала, що вона народна артистка?

– сказала Оля і відмітила, що кожна людина допускає помилки, але важливо те, чи робить вона після цього відповідні висновки.

Оля Цибульська порівняла Віру Брежнєву з Ані Лорак та прокоментувала її нову пісню
Оля Цибульська порівняла Віру Брежнєву з Ані Лорак та прокоментувала її нову пісню

Іще Цибульська виклала думки підписників стосовно української пісні Віри, які дуже неоднозначні:

  • “Перевзулася…”;
  • “Вона не перевзулася, вона прокинулася! Як багато наших артистів – війна відкрила очі”;
  • “Нехай їде за кораблем!”;
  • “Краще пізно, ніж ніколи”;
  • “І Віра і Лобода вони молодці”;
  • “А де вона публічно виразила, що до неї докумекало”;
  • “А якщо і Лорак докумекає через час, то її теж вибачити?”.

Також частина фанатів погодилися з Ольгою.

Оля Цибульська порівняла Віру Брежнєву з Ані Лорак та прокоментувала її нову пісню
Оля Цибульська порівняла Віру Брежнєву з Ані Лорак та прокоментувала її нову пісню

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?