Юлія Висоцька привітала з днем народження маму: виповнилося років менше, ніж зятю Андрію Кончаловському

Мама відомої російської акторки Юлії Висоцької відсвяткувала свій день народження. Донька ніжно привітала зірку, якій років набагато менше, ніж зятю Андрію Кончаловському

Юлія Висоцька – відома російська акторка театру та кіно, яка здобула свою популярність завдяки телепрограмі “Їмо вдома”. Артистка неодноразово розповідала про історію створення шоу. За зізнанням Юлії, вона захотіла поєднати два своїх найбільших захоплення – кулінарія та телебачення.

Втім, варто зазначити, що мама відомої артистки не менш популярна серед російської аудиторії. Світлана Мелихова вчора відсвяткувала свій день народження, а її донька ніжно привітала рідну людину на особистій сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Юлія Висоцька показала декілька архівних знімків молодої Світлани.

В Інстаграм-історіях російська акторка показала фотографію своєї мами, на якій вона зображена зовсім молодою. Світлана одягнута в симпатичний костюм з піджака та спідниці у квітковому забарвленні. Висока та об’ємна зачіска була особливо популярною в ті часи, а тому зі впевненістю можна сказати – Світлана Мелихова була ще тою модницею.

Юлія Висоцька привітала свою маму на особистій сторінці в Інстаграмі
Юлія Висоцька привітала свою маму на особистій сторінці в Інстаграмі

Окрім опублікованої Історії Юлія Висоцька вирішила поділитись із підписниками дописом з не менш симпатичною фотографією своєї матері. Схоже, що це знімок з альбому, адже під фотографією зазначено ім’я матері Юлії Висоцької. На опублікованому кадрі Світлана позує зі славнозвісною високою та об’ємною зачіскою й задумливо дивиться в сторону. Варто зазначити, що Юлія Висоцька дуже схожа на свою зіркову маму.

Юлія Висоцька показала архівні кадри з часів молодості своєї матері
Юлія Висоцька показала архівні кадри з часів молодості своєї матері

У коментарях до опублікованого допису шанувальники, підписники та товариші Юлії Висоцької поспішили привітати Світлану з її днем народження.

  • “Здоров’я матусі та багато-багато радісних років, та зим, та весен, та осеней”;
  • “Дуже красива матуся. Довгих років життя!”;
  • “Ви такі схожі, особливо очі. Мама – справжня красуня”;
  • “З Днем народження! Мама-красуня, довгих їй років щасливого життя!”;
  • “Юліє, я приєднуюсь до ваших добрих слів. А до цієї фотографії треба було і свою прикріпити (у нинішньому віці). Ви дуже схожі на матусю”;
  • “Юля, яка у вас красива мама! З такою аристократичною зовнішністю!”;

Схожі статті

Відомі українські пари, у яких жінка значно молодша за чоловіка: не лише Полякова, а й Остапчук, KOLA й інші

Відомі українські артисти, які обрали собі життєвих партнерів із різницею у віці. Серед них: Віктор Павлік, Володимир Остапчук, Оля Полякова та інші.

Моє улюблене печиво на всі випадки життя: скоринка цукрово-корична, а серединка як пух. Його хочеться з’їсти

Незвичним печивом сьогодні ділимося у матеріалі. Готується воно напрочуд швидко, але результат — просто дивовижний. Цей аромат та смак вражає кожного, хто хоча б раз спробував таку випічку.

Співачка Оля Полякова відповіла залицяльникам своєї старшої доньки Маші: “Всім дякую, я старалась”

Донька Олі Полякової поділилася з підписниками фотографіями зі свого відпочинку. Реакція Олі на погані коментарі під фото, де Марія позує у купальнику.