Марина Боржемська заявила, що В’ячеслав Узелков їй зраджував у шлюбі: “Ми розлучилися не через це”

Колишня дружина боксера В'ячеслава Узелкова Марина Боржемська розповіла, що чоловік їй зраджував, коли вони були у шлюбі. Однак жінка запевнила, що розлучились вони з іншої причини.

В’ячеслав Узелков і Марина Боржемьска були у шлюбі 19 років. За цей час вони пережили багато негараздів і стали батьками двох дітей: хлопчика Роберта та дівчинки Олівії.

У 2018 році подружжя ошелешило публікою зізнанням про розлучення. Пара, яка здавалася публіці ідеальною, розійшлася з гучним скандалом. Ні Марина, ні В’ячеслав не назвали пряму причину розбрату. Втім Марина неодноразово натякала в інтерв’ю, що Слава у стосунках був абьюзером і постійно тиснув на неї психологічно. Щодо фізичного насилля Марина мовчить, вона не підтверджує здогадки публіки, але і не спростовує їх.

Марина Боржемська показала сина від В'ячеслава Узелкова
Марина Боржемська заявила, що В’ячеслав Узелков їй зраджував у шлюбі

А от В’ячеслав Узелков звинувачує Марину в брехні та запевняє, що колишня дружина не дозволяє йому бачити дітей.

Нещодавно вилилась нова правда про сімейне життя Боржемської та Узелкова. В програмі “Щаслива за 7 днів” на телеканалі СТБ, де Марина Боржемська являється зірковим експертом, жінка розповіла про те, що її колишній чоловік їй зраджував.

Я ніколи не зраджувала, але я знала, що мені зраджували. Я не пішла від свого чоловіка через зраду, я прийняла це рішення через іншу причину. Але мені від цього було дуже боляче.

, – зізналася Марина Боржемська.

Варто відзначити, що після розлучення з Мариною Боржемською В’ячеслав Узелков показав себе не з найкращої сторони. Боксер публічно назвав Марину “тварюкою” в своєму Інстаграм-блозі. За словами Боржемської, вона втекла від чоловіка вночі разом з дітьми, залишивши все майно, в тому числі спільну квартиру. Крім того, Марина стверджує, що чоловік не допомагає фінансово утримувати дітей.

В програмі “Зірковий шлях” син Узелкова і Боржемської Робер розповів журналістці, що не має бажання спілкуватися з батьком. Марина пояснила, чому її син має таку позицію. За словами жінки, Роберт зробив зауваження батьку після того, як той обливав брудом Марину в соцмережах. Після цього В’ячеслав Узелков просто заблокував свого сина в соціальних мережах, чим відкинув хлопця від себе.

Схожі статті

Переможниця “МастерШеф-12” Валерія Матрохіна зізналася, чому не працює кухарем: “Інші мрії і цілі”

Валерія Матрохіна, після перемоги у відомому кулінарному шоу, розповіла, чому не працює кухарем. Дівчина поділилась, що розвивається в іншій сфері.

Знайшла рецепт в старому записнику: торт Наполеон як у дитинстві. Заварний крем до нього роблю з секретиком

Приготувавши Наполеон по цьому рецепту, ви більше ніколи не купуватиме цей торт в магазині. До вашої уваги рецепт швидкого, доступного і нереально смачного торта Наполеон.

Куди зник перший переможець шоу “Зважені та щасливі” хокеїст Микола Ворошнов: “У вас ожиріння 18-го ступеня”

Всі українці з захопленням спостерігали, як 180-кілограмовий Микола Ворошнов втратив половину ваги на шоу "Зважені та щасливі", здобувши перемогу. Дізнаймося, чим нині займається чоловік.