Що не так зі здоров’ям? Зірки, що потрапили в халепу: Аліна Гросу, Потап та інші

Зірки – теж люди, і час від часу також хворіють. Добре, що в них вистачає сили поділитися проблемами зі своїми підписниками і, можливо, когось застерегти від необачних вчинків.

Аліна Гросу: хвора чи вагітна?

Дівчина, що співає ледь не з пелюшок, схоже, нині почувається не дуже добре. Гросу заінтригувала фанатів знімками з лікарні, які виклала у своєму аканті в Інстаграмі.

Спочатку Аліна поскаржилася, що почувається зле, перенесла 3,5-годинну операцію і змушена приймати крапельниці. Зірка перепросила, що випала на якийсь час із соцмереж.

А згодом з’явилися докази нового відвідування лікарні. Аліна перебувала на ліжку в тонкій шифоновій сукні, а коли встала і крутнулася, у кадр потрапив величенький животик зірки. Що це насправді: Гросу збирається стати мамою чи так зіграли тіні?

Потап перестав їсти й пити

Чоловік Насті Каменської, схоже, теж встряв у неабияку халепу. У шоумена стався параліч лицевого нерва, через що обличчя перекосилося. Подібна прикрість дістала знаменитість під час благодійного концерту в Мадриді.

Два місяці знадобилися Потапу на лікування

Через застуду запалився лицьовий нерв, а пережитий стрес спровокував параліч половини лиця, що надзвичайно налякало дружину артиста. Бідолаха позбавився можливості їсти і пити. Курс лікування тривав понад 2 місяці.

Оля Цибульська потерпає від ПТСР

Співачка мала проблеми зі здоров’ям ще з початку війни. Але намагалася вдавати, що все гаразд. Таке ставлення до власної особи далося взнаки. Влітку Ольга потрапила у львівську лікарню, і довелося приймати крапельниці протягом місяця.

Чому зірка так довго тримала таємницю при собі і поділилася відео лише в середині осені, вона не пояснила. Тільки відзначила:

“Я добрехалася сама собі, коли постійно намагалася удавати, що в мене все добре”.

Точного діагнозу знаменитості так і не поставили. Напевно, наслідком такого стану виявився посттравматичний стресовий синдром.

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?