Світлана Тарабарова вагітна втретє: коли в родині станеться поповнення і хто народиться (ФОТО)

Відома українська співачка Світлана Тарабарова вагітна втретє. Цю щасливу новину зірка розкрила підписникам в Мережі та довела, що життя продовжується і під час війни.

Зараз в Україні дуже неспокійний час, вже дев’ять місяців продовжується повномасштабна війна, яка забрала у кожного українця почуття безпеки і спокою, забирає життя і мрії. Багато зіркових пар розлучилися саме під час війни, а ті, які мріяли про дітей, відкладають це питання на потім, тому що складно планувати життя в нинішній ситуації, тому новина Світлани Тарабарової про третю вагітність стала такою вибуховою для користувачів Мережі.

Світлана Тарабарова вагітна втретє
Світлана Тарабарова вагітна втретє

Співачка Світлана Тарабарова втретє вагітна

10 листопада співачка Світлана Тарабарова повідомила дуже радісну новину про поповнення в сім’ї. Зірка стане мамою в третій раз, але поки не розсекречує термін і стать майбутнього малюка.

Артистка виклала ніжні фото в чорному піджаку, зі своєю яскравою зачіскою та в сережках-зірках, тримаючи в руках позитивний тест на вагітність з двома смужками.

Життя триває 3.0

, – ніжно підписала знімки Тарабарова.

Майбутню маму просто засипали привітаннями як звичайні фанати, так і колеги по шоу-бізнесу:

  • “Ого! Оце так новина! Вітаю!”;
  • “Красивих та гарних людей повинно бути більше!”;
  • “А чому ні..? Такі чудові люди мають народжувати якомога більше чудових дітей. Вітаю, хай вагітність буде легкою, незважаючи на складний час війни, в якому зараз живемо. З Богом”;
  • “Моя ж ви киця, вітаю! Життя переможе цей морок”;
  • “Які ж ви молодці! Так радію за вас! Це велике щастя!!!”;
  • “Вітаю вашу родину з такою чудовою новиною! Божого захисту та ласки вашій сім’ї!”;
  • “Мої вітання! Здоров’я міцного матусі!”.

Нагадаємо, Світлана Тарабарова знаходиться в шлюбі зі своїм директором Олексієм Бондарем з 2016 року. В 2018 році у пари народився син Іван, а у 2020 році дочка Марія.

Світлана Тарабарова вагітна втретє
Світлана Тарабарова вагітна втретє

Схожі статті

Потап не відповів на ліричне відео Каменських: історія кохання від початку до кінця, який їм напророчили

Потап не відповів на ліричне відео, яке оприлюднила в Інстаграмі Настя Каменських. Невже зіркове подружжя дійсно знаходиться на межі розлучення і це все не плітки?

Беру жменю фаршу та четвертинку капустини: готую на вечерю котлети з капустою, які не схожі на голубці

Набридли звичайні котлети, а готувати вечерю потрібно? Новий рецепт курячих котлет з капустою, які не мають нічого спільного з голубцями, точно внесуть різноманітність у ваш раціон.

Tayanna пригадала тата свого сина, який покинув родину заради Ані Лорак: “У нас тато як підлітний птах”

Співачки Tayanna й Ані Лорак мали одного чоловіка на двох. Перша навіть спромоглася народити Єгору Глєбу сина. Чи спілкується нащадок зі своїм біологічним батьком?