Камалія ледве втекла від фанатів після концерту в Пакистані: довелось бігти, щосили – відомі деталі

Камалія одягла дочок від пакистанського мільярдера в українські вишиванки
Камалія одягла дочок від пакистанського мільярдера в українські вишиванки

Українська співачка нещодавно провела благодійний концерт для пакистанців, які постраждали внаслідок повеней. Втім, захід відбувся не так спокійно та мирно, як того б хотілось Камалії. На своїй сторінці у соціальній мережі Тік-Ток артистка поділилась подробицями.

Камалія розповіла, чому їй довелось тікати з концерту

Декілька днів тому, 19 листопада, в одному з міст Пакистану відбувся концерт Камалії. Зірка виступила з благодійною метою, а кошти передала жителям рідної країни свого чоловіка, які постраждали через стихійне лихо – повінь. На сцені співачка з’явилась в патріотичному вбранні – Камалію прикрасив образ у жовто-блакитних кольорах. Для пакистанців зірка заспівала композиції англійською мовою, аби кожен мав змогу зрозуміти, про що співає українська душа.

Втім, після події артистка не залишилась, аби провести трішки часу зі своїми прихильниками. Одразу після свого виступу Камалія буквально застрибнула в автомобіль свого чоловіка Мохаммада Захура та вирушила геть. Комедійні кадри “втечі” з’явились на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Тік-Ток.

Знаменитість пояснила, чому була змушена покинути подію так швидко та несподівано. Виявилось, що на концерті Камалії було настільки багато прихильників, що вони буквально не давали зірці пройти. Артистка пояснила, що якби вона не застрибнула в автівку чоловіка й не поїхала якомога далі від місця проведення концерту, то фанати б ще довго її не відпускали.

Камалія була вимушена втекти від своїх пакистанських шанувальників
Камалія була вимушена втекти від своїх пакистанських шанувальників

Нагадаємо, що останнім часом українська співачка проводить дуже багато благодійних концертів та виступів, а усі зароблені кошти передає волонтерам. У зв’язку з тимчасовим припиненням своєї звичайної творчої діяльності артистка зіштовхнулась з безгрошів’ям. У інтерв’ю для “Слава + Таня” знаменитість зізналась, що зараз українським артистам дуже важко, адже вони працюють ледве не цілодобово, а грошей не отримують. Крім того, співачка наголосила, що українській владі варто звернути увагу на це питання та запровадити законопроєкти про підтримку артистів.