Серце актриси “Дизель Шоу” Вікторії Булітко зайняв не Сморигін та не Бережок: хто її таємничий чоловік

Author name 30 Листопада 2022 в 11:11

Поділитися статтею

Вікторія Булітко прокоментувала особисте життя
Вікторія Булітко прокоментувала особисте життя

Українська акторка “Дизель Шоу” має цікаве особисте життя. Що відомо про того, хто зайняв серце Вікторії Булітко та чому зірка його так старанно приховує?

Відома українська акторка Вікторія Булітко здобула популярність завдяки участі в гумористичному проєкті “Дизель Шоу”. Публіка полюбила співачку та її акторську майстерність. Булітко завжди вміла підбадьорити шанувальників цікавими номерами та влучними жартами. Втім, шанувальники цікавляться не лише професійною діяльністю знаменитості. Що відбувається в особистому житті Вікторії Булітко, якій приписували романи з Євгеном Сморигіним та Олександром Бережком?

Особисте життя Булітко з “Дизель Шоу”

Українська знаменитість належить до типу людей, які ніколи й нікому не розповідають про особисте життя. Поки всі колеги та друзі артистки вільно розповідають про сімейне щастя, Булітко тримає його в таємниці. На особистій сторінці зірки в соціальній мережі Інстаграм постійно з’являються дописи та фотографії з товаришами, втім про її хлопця невідомо абсолютно нічого.

Вікторія Булітко прокоментувала особисте життя
Вікторія Булітко прокоментувала особисте життя

Вікторія Булітко у розповідях про особисте життя обмежилась лаконічною відповіддю. Так, артистка зізналась, що її серце й дійсно зайняте, до того ж дуже давно. Українська актриса вже доволі довго зустрічається з бойфрендом, проте невідомо, чи вони вже заручені. Варто припустити, що навряд, адже сама знаменитість не дуже поспішає заміж

Зірка у коментарі для “Нового каналу” зізналась, що вона не ставиться до весілля як до надважливої життєвої події. Так, для Вікторії Булітко куди важливіше щиро кохати людину, аніж влаштовувати публічну демонстрацію своїх почуттів.

Я знаю людей, для яких це [вийти заміж і зіграти весілля] – дуже важливо. Але особисто я не бачу в цьому такої особливої потреби

– прокоментувала актриса.

Втім, артистка погоджується, що заради комфорту та порядку в усіх документах, варто офіційно розписатись в РАЦСі, якщо вони з коханим стануть батьками. Більш того, зізнається акторка, вона буде рада зіграти весілля, якщо для її чоловіка це буде важливим і, якщо він самостійно все організує.

Актриса зізналась, що зустрічається з чоловіком
Актриса зізналась, що зустрічається з чоловіком

Вікторія Булітко також зізналась, що вона б з радістю зіграла весілля, коли вони з коханим вже стануть старенькими. Актриса уявила, всі їхні сиві друзі одягнуть білі купальники та на березі моря влаштують гучну вечірку.

Знаєте, круто одружитися вже сивими дідусем і бабусею, щоб усіх здивувати!

– підсумувала артистка.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею