Де вчаться діти “Дизель Шоу”: спадкоємці керівника Єгора Крутоголова, Євгена Сморигіна, Дмитра Танковича

Author name 6 Грудня 2022 в 19:12

Поділитися статтею

Де навчаються діти акторів Дизель Шоу
Де навчаються діти акторів Дизель Шоу

Шанувальники цікавляться не лише сценічною і творчою діяльністю акторів “Дизель Шоу”, а і їхнім особистим життям. Де навчаються діти українських знаменитостей?

Українці завжди цікавились не лише творчістю та професійною діяльністю своїх кумирів, а і їхнім особистим життям. Розповіді акторів “Дизель Шоу” про те, де навчаються їхні діти після початку повномасштабної війни в Україні.

Єгор Крутоголов

Старший син Крутоголова навчається онлайн
Старший син Крутоголова навчається онлайн

Старший син натхненника і творчого керівника “Дизель Шоу” до початку повномасштабного вторгнення навчався в Україні. Перед початком нового навчального року Єгор Крутоголов у коментарі для журналістів зізнався, що якраз за деякий час до початку великої війни їм вдалось знайти навчальний заклад, який дуже сподобався його синові. Втім, війна внесла свої корективи, а отже цього вересня йому та синові довелось обговорити майбутній план дій.

Так, зізнався Крутоголов, їхня київська школа немає умов для офлайн-навчання, тому він та його нащадок вирішили, що навчатимуться онлайн. Втім, про виїзд сина за кордон актор “Дизель Шоу” нічого не говорив. Можна припустити, що зірковий син залишається вдома, просто навчатиметься онлайн.

Євген Сморигін

Діти Сморигіна живуть за кордоном, а навчаються в Україні
Діти Сморигіна живуть за кордоном, а навчаються в Україні

Актор білоруського походження, який цьогоріч зробив перші кроки для отримання українського громадянства, зізнався, що евакуював своїх дітей за кордон. Наразі для українських дітей є два варіанти навчання за кордоном: у загальних класах з місцевими або ж в адаптивних разом з іншими переселенцями. Проте, існує мовний бар’єр, тому актор “Дизель Шоу” разом з дружиною обрав інший варіант.

Так, зазначив артист, він відправив своїх дітей навчатись онлайн в українській школі. Євген Сморигін пригадав, що до початку повномасштабного вторгнення діти й так навчались онлайн через пандемію, тому дітям немає сенсу витрачати рік на вивчення іноземної мови.

Дмитро Танкович

Донька Танковича разом з мамою живе у Польщі
Донька Танковича разом з мамою живе у Польщі

Про особисте життя актора “Дизель Шоу” відомо мало, хоча артист ніколи не наголошував на тому, що приховує свою сім’ю. Танкович одружений з Ольгою Рибкою, з якою вони разом виховують доньку Олександру. Після початку повномасштабного вторгнення дружина та донька артиста переїхали до Польщі, поки він залишився працювати у Києві.

Танкович не коментував, де нині навчається його донька, тому можна лише припускати, що дівчинка пішла до польської школи. Проте, також існує ймовірність, що подружжя вирішило наслідувати приклад Сморигіних і відправити дітей до онлайн-школи.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею