Дантесу на зло: Дорофєєва і Кацурін записали спільну пісню про власне кохання – “Щоб не було”

Author name 8 Грудня 2022 в 16:12

Поділитися статтею

Дорофєєва і Кацурін записали спільну пісню про власне кохання
Дорофєєва і Кацурін записали спільну пісню про власне кохання

Надя Дорофєєва випустила нову пісню під назвою “Щоб не було”, яку записала в дуеті зі своїм новим бойфрендом Михайлом Кацуріним. Більше того, над цією піснею вони працювали разом.

Останні півроку Надя Дорофєєва отримує купу хейту в свій бік від користувачів Мережі. Все почалося з заяви співачки про розлучення з Володимиром Дантесом, з яким вона прожила в шлюбі 7 років. Пізніше виявилось, що Дорофєєва зрадила Дантесу із другом сім’ї Михайлом Кацуріним і увела цього ж Кацуріна у власної подруги.

Надя Дорофєєва з новим коханим Кацуріним
Дорофєєва і Кацурін записали спільну пісню про власне кохання

Через обговорення в Мережі Надя практично не коментує свої особисте життя в інтерв’ю і не показує спільні фото з новим бойфрендом у Мережі.

Втім, 8 грудня співачка випустила нову пісню разом з Михайлом Кацуріним під назвою “Щоб не було”, в якій якраз і розповіла про своє заборонене кохання.

Скільки би бруду не лилося

Скільки б брехні не писалося

Я знаю – я не помилилася

Я знаю – ми не помилилися

, – співають у пісні Надя і Міша.

Цікаво, що за 10 років стосунків зі співаком Дантесом вони не записали жодної спільної пісні, а з ресторатором Кацуріним співачка вирішила випустити трек.

Ось, як на нову пісню відреагували користувачі Мережі:

  • “Мені не подобається взагалі”;
  • “Не бачу вас разом, хоч убий мене, розумію що любов і таке все, але ж Дантес він такий класний, розумний і справжній мужчина”;
  • “Гидко на це дивитися”;
  • “Надя супер. А от співак і музикант з цього хлопця ніякий . Таке відчуття що хоче аж з штанів вистрибнути стати знаменитістю, щоб всі писали про нього. Надії успіхів у творчості!”

Нагадаємо, нещодавно Володимир Дантес дав відверте інтерв’ю, в якому зізнався, що їхній шлюб з Дорофєєвою був зовсім не такий ідеальний, як вони показували в соціальній Мережі. Насправді у подружжя було багато проблем і в результаті вони зрозуміли, що більше не кохають один одного.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею