35-річну Настю Каменських фанати запідозрили у пластичній операції: “Не схожа на себе, ринопластика?”

Всі чоловіки Насті Каменських, з якими вона була до того, як закохалася в одруженого
Всі чоловіки Насті Каменських, з якими вона була до того, як закохалася в одруженого

Останнім часом Настя Каменських доволі небагатослівна. В особистому блозі знаменитість публікує неоднозначні дописи, через які шанувальники буквально потопають у здогадках. Минулого разу фанати запідозрили, що у стосунках Насті Каменських та Олексія Потапенка все не так добре, як може здаватись. Тепер фанати закидають українській співачці таємний похід до пластичного хірурга.

Українську співачку запідозрили в пластиці
Українську співачку запідозрили в пластиці

Настя Каменських і пластика

Нещодавно на особистій сторінці української співачки у соціальній мережі Інстаграм з’явився допис, у якому артистка повстала в білому світшоті та з розпущеним волоссям. Знаменитість підспівувала своїй пісні “Додому”, що грала на фоні та жестикулювала. Проте, підписники української артистки звернули увагу не на красу зірки, а на її ніс. Так, у коментарях до публікації шанувальники зазначили, що Настя Каменських на себе не схожа.

В описі до нової публікації співачка написала, що вірить у те, що справжнє кохання здатне пережити навіть найтемніші часи. Артистка висловила своє сподівання, що після війни всі воїни повернуться до коханих, які чекають на них удома.

У коментарях публіка розділилась на декілька таборів – хтось осипав зірку компліментами, хтось обурювався, що Настя постійно посилає натяки Потапу, а інша частина фанатів написала, що Каменських змінилась до невпізнання. Так, під “прицілом” уваги шанувальників стала зовнішність співачки, яку, на думку фанатів, вона навмисне змінила.

  • “Ой, як я у тобі розчарувалась…”;
  • “Я в цих постах бачу тільки повідомлення Потапу”;
  • “Настя, фільтри є, а щирості в очах – нуль”;
  • “Якось набридли награні кривляння, очі пусті! Ось всі відео останнім часом, щось не чіпляє взагалі, Настя щось треба міняти! Раніше було вогонь і більш справжня”;
  • “На жаль, зміни не прикрашають… Щось трапилось не зрозуміле. А була колись гарненька і зі змістом…”;
  • “Ніс взагалі не підходить. Буратіно нагадала…”;
  • “Навіть не схожа на себе. Ринопластика?”;
  • “Пісня гарна, але нафарбована занадто… чи то фільтр, не знаю…”