“Втратила орієнтацію в просторі”: скандальний Сергій Сосєдов вкотре накинувся на Аллу Пугачову з претензіями

Відомий своїми скандальними заявами Сергій Сосєдов усе ніяк не може заспокоїтись. Цього разу російський критик вкотре вирішив висловитись про свою колегу Аллу Пугачову. Що тепер не сподобалось зірці?

Скандально відомий російський музичний критик час від часу виходить у публіку з певними одіозними “меседжами”. Цього разу Сергій Сосєдов обрав не нову для себе жертву власних висловлювань. Музичний критик висловився про Аллу Пугачову. Так, за словами Сосєдова, Примадонна занадто високої думки про себе. Чим критик аргументував такі висловлювання?

Сергій Сосєдов про Аллу Пугачову

Відомий російський музичний критик вважає, що Примадонна занадто сильно ізолювалась та саме через це “увірувала у власну велич”. Сергій Сосєдов висловив своє припущення, що російська співачка, яка зараз перебуває в Ізраїлі нібито загубилась у просторі та не уявляє, де та серед кого вона знаходиться. Критик припустив, що Пугачова й зовсім почала вважати себе ледве не Богоматір’ю.

Музичний критик Сергій Сосєдов вкотре негативно висловився на адресу співачки Алли Пугачової
Музичний критик Сергій Сосєдов вкотре негативно висловився на адресу співачки Алли Пугачової

Вона так забронзовіла, що втратила орієнтацію в просторі… Вона спочатку сама в це грала, а потім і зовсім просто повірила, що вона велика, що вона Бог, що їй все дозволено та що їй всі повинні

– висловився скандаліст у програмі “Скажи, не мовчи”.

Крім того, додав Сергій Сосєдов, у такій завищеній самооцінці російської співачці винні журналісти та медіа, які вихваляли її поведінку. Музичний критик зазначив, що Алла Пугачова попри свої високі концертні гонорари дивувалась, що їй ніхто не доплачує за виступи. Сосєдов припустив, що Примадонна хотіла б отримувати як Мадонна чи Елтон Джон. Саме тому критик запропонував співачці переїхати жити до Америки, проте саркастично запитав, ким би стала Пугачова у США.

В ефірі російського телебачення Аллу Пугачову розкритикував опальний Сергій Сосєдов
В ефірі російського телебачення Аллу Пугачову розкритикував опальний Сергій Сосєдов

Нагадаємо, що до початку повномасштабної війни в Україні Сергій Сосєдов був найпалкішим прихильником Алли Пугачової. Так, музичний критик вихваляв зірку та ледве не співав їй любовні дифірамби. Проте, після 24 лютого, коли Примадонна не підтримала кремлівські дії в Україні, артист різко перемкнувся та почав принижувати та дискредитувати Пугачову.

Популярне

Схожі статті

Ще не всі вершини підкорила: Тіна Кароль розповіла, що мріє знову виступити на Євробаченні та взяти реванш

Тіна Кароль, одна з найяскравіших зірок української естради, після успіху колег у світовому конкурсі раптово поділилася своєю мрією знову виступити на сцені Євробачення.

В неї були всі шанси стати поп-дівою: що змусило співачку Євгенію Власову покинути сцену аж на 10 років

Євгенія Власова ділиться подробицями своєї відсутності, розповідає про випробування, які довелося подолати, і відкриває завісу над своїми майбутніми творчими планами.

Чим закінчився поділ майна Квіткової та Добриніна після розлучення: тепер Даша з сином живе у квартирці

Даша Квіткова розповіла про поділ майна з колишнім чоловіком, Нікітою Добриніним, після розлучення. Блогерка надала інтерв'ю та поділилася подробицями.