“Важке розставання”: молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова розповіла про своє перше кохання

Відома українська блогерка і дружина співака Віктора Павліка Катерина Репяхова вперше розповіла своїм підписникам про перше кохання. Це виявився не артист.

Катерина Репяхова стала популярною в Мережі після того як закрутила роман з старшим на 28 років співаком Віктором Павліком. Вона була його фанаткою і після одного концерту випадково зустрілася з ним в готелі, де у них були сусідні номера. Артист тоді був одружений з третьою дружиною, але нові почуття не вдалося вгамувати, тому вже в 2020 році він розписався з Репяховою, а через рік у них народився син Михайло.

Катя Репяхова заявила, що їй соромно обійняти та поцілувати 59-річного Віктора Павліка
Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова розповіла про своє перше кохання

Катя стала концертним директором коханого, створила блог в Інстаграм, відкрила магазин дитячого одягу. Дівчина часто спілкується з підписниками, ділиться новинами з життя і відповідає на питання.

На цей раз у Репяхової поцікавилися про особисте життя до зустрічі з Віктором Павліком:

Чи були у вас стосунки до В. Павліка?

Так, 5 років, важке розставання. З 9 класу по 2 курс університету. Чоловіка зустріла вже після закінчення університету

, – відповіла Катерина.

Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова розповіла про своє перше кохання
Молода дружина Віктора Павліка Катя Репяхова розповіла про своє перше кохання

Нагадаємо, шлюб з Віктором Павліком – перший в життя Репяхової, а вона для нього аж четверта дружина. Розлучення співака з третьою жінкою, від якої він пішов до Каті, було дуже скандальним і довгим. Тільки нещодавно вони вирішили питання з купленою в шлюбі квартирою, за яку артист багато років виплачував кредит. В минулому році його екс-дружина Созаєва заявила, що чоловік виганяє її звідти та різко висловилася про Репяхову, яка її засудила і суд зобов’язав жінку виплатити моральну компенсацію.

Репяхова розповіла, як завершилася скандальна історія з квартирою ексдружини Віктора Павліка
Репяхова розповіла, як завершилася скандальна історія з квартирою ексдружини Віктора Павліка

Катерина отримувала багато гнівних повідомлень від хейтерів в Мережі за те, що стала розлучницею і розбила сім’ю, але вона з цим не згодна і вважає, що увести чоловіка просто так неможливо, він сам приймає рішення про це.

Популярне

Схожі статті

Не лише акторка, співачка та ведуча: Ксенія Мішина, Санта Дімопулос, Іванна Онуфрійчук є королевами краси

Красуні зустрічаються у всіх сферах – серед акторок, співачок, ведучих. Ми й не знали, що всі вони є титулованими королевами краси. Кого замолоду визнали найгарнішими?

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!