Андрій Бєдняков, Олександр Кривошапко, Олена Алімова народилися в Маріуполі: як згадують рідне місто

Author name 25 Грудня 2022 в 06:12

Поділитися статтею

Зірки родом із Маріуполя
Зірки родом із Маріуполя

Вся країна переживає за долю маріупольців, що зазнали неймовірних страждань. Знаменитості – не виключення. Та деяким ця трагедія болить сильніше, ніж іншим, адже народилися в цьомі місті біля моря і провели там дитинство.

Андрій Бєдняков

Телеведучий народився в звичайній сім’ї. Татусь хлопчика ходив на роботу на завод, а мама – в лікарню. Андрій почав виступати ще з дитячого садочка і продовжив це в школі. Вищу освіту Бєдняков здобував заочно в Харкові, а сам у цей час працював на металургійному заводі Маріуполя. Отримавши диплом, молодик перебрався до Києва.

Андрій Бєдняков мріє повернутися до рідного Маріуполя

Телеведучий певен, що вороги можуть зруйнувати місто, але не здатні викорінити з пам’яті спогади. Андрій з усіх куточків світу поспішав відвідати рідне місто і знає, що колись знову побуває в українському Маріуполі.

Олександр Кривошапко

Після смерті тата хлопчик зв’язався з нехорошою компанією. Щоб син не схибив, мама записала його в музичну школу. Спочатку Сашко вчився грати на трубі, потім додалися уроки вокалу. Він брав участь у численних конкурсах. Українці дізналися про талановитого молодика, коли він брав участь у “Х-факторі”.

Олександр Кривошапко переживає за рідних, що залишилися в Маріуполі

В Маріуполі у Кривошапка залишилися рідні люди й багато друзів, до яких чоловік не може додзвонитися тижнями. Знає, що вони сидять подовгу в підвалах, ховаючись від обстрілів. Бабуся Олександра вже загинула. Подібний тероризм вибачати не можна, певен артист.

Олена Алімова

Блондинка народилася в родині викладача історії, а її мама працювала лікаркою на швидкій допомозі. Дівчинка танцювала і відвідувала музшколу. Освіту режисера Алімова здобула в Києві. У веселому серіалі “Коли ми вдома” Олена зіграла манікюрницю Катерину.

Брат Олени Алімової нині перебуває в російському полоні

А от самій дівчині нині не до веселощів. Її брат поліціянт перебуває в полоні у росіян вже понад двісті днів. Олексій організовував евакуацію маріупольців, коли опинився в хижих лапах загарбників. Алімова сподівається, що невдовзі родича обміняють, і вона зможе знову обняти його.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею