Оля Полякова прокоментувала весілля своєї 17-річної доньки: співачка не хоче видавати дівчину заміж

Author name 26 Грудня 2022 в 17:12

Поділитися статтею

Оля Полякова прокоментувала весілля своєї 17-річної доньки
Оля Полякова прокоментувала весілля своєї 17-річної доньки

17-річна донька Олі Поляково в цьому році покинула сімейний дім і переїхала навчатись та жити до Лондону. Зіркова матуся вже почала замислюватись про можливе заміжжя своєї доньки.

Старша донька Олі Полякової Маша відома публіці не менше ніж її зіркова мама. Дівчина неодноразово відзналася своєю не зовсім скромною поведінко, що викликало бурю обговорень в Мережі. Так, донька Полякової з 14-річного віку публікує в своєму Інстаграм-блозі недитячі фото в купальнику, цілується на камеру з хлопцем та лається. Крім того, у 16 років Маша стала солісткою рок-гурту “Шви”. Після їхнього першого публічного виступу публіка була обурена репертуаром дівчини, який на 80% складається з лайливих пісень.

Маша Полякова поскражилась на проблеми в Лондоні
Оля Полякова прокоментувала весілля своєї 17-річної доньки

Втім, Оля Полякова не засуджує свою доньку, а навпаки її вигороджує перед публікою. Співачка вважає, що Маша таким чином самовиражається і вона ще покаже всім хейтерам на що вона здатна.

В цьому році Марія стала студенткою. Дівчина вступила в лондонський вищий навчальний заклад, де вивчає музику.

Нещодавно Оля Полякова в Ютуб-програмі “Дорослі дівчатка” заговорила про заміжжя своєї 17-річної доньки. Так, Полякова і Єфросініна у програмі відповідали на питання своїх глядачів. Один із користувачів Мережі запитав у зіркових матусь, коли вони хотіли б, щоб їхні доньки вийшли заміж.

Полякова була категоричною і одразу викрикнула, що взагалі не розуміє, навіщо її доньці виходити заміж.

О Боже, навіщо їм взагалі виходити заміж? Хто зрозумів життя, той заміж не прагне

, – відповіла Оля Полякова.

Варто відзначити, що Полякова вже не вперше говорить, що не хоче аби її донька рано виходила заміж. Жінка вважає, що потрібно будувати сім’ю тільки після 30-ти років.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею