“Все-таки одружились”: Ірина Білик з обручкою та весільним букетом поділилась романтичним відео з Коляденком

Author name 27 Грудня 2022 в 17:12

Поділитися статтею

Ірина Білик і Дмитро Коляденко натякнули на возз'єднання
Ірина Білик і Дмитро Коляденко натякнули на возз’єднання

Відома українська співачка потішила своїх шанувальників милим і несподіваним відео, на якому позувала разом зі своїм колишнім Дімою Коляденком. Фанати помітили цікаву деталь

Колись чи не найпопулярніша пара України нещодавно заінтригувала своїм ймовірним возз’єднанням. Діма Коляденко та Ірина Білик вирушили до Праги та показали красиве відео, сповнене романтикою та загадковістю. Шанувальники помітили на пальці української співачки обручку, а в руках знаменитість тримала букет, який дуже нагадував весільний.

Білик і Коляденко одружились?

На офіційному акаунті Ірини Білик в соціальній мережі Тік-Ток нещодавно з’явилось цікаве відео. Так, артистка показала частину їхньої з Коляденком подорожі до Праги. Від допитливого погляду шанувальників не вдалось приховати чи не найголовнішого – обручки на пальці. На опублікованому відео Білик і Коляденко стояли, притулившись одне до одного, а в руках співачки був симпатичний букет, який чимось нагадує весільні композиції з квітів.

Ірина Білик і Дмитро Коляденко натякнули на своє одруження
Ірина Білик і Дмитро Коляденко натякнули на своє одруження

Нагадаємо, що до Чехії Ірина Білик і Дмитро Коляденко поїхала з благодійним концертом. Схоже, що ексзакохані вирішили скористатись можливістю та насолодитись прогулянкою історичним центром міста. На одному з оглядових майданчиків вони записали коротке відео. Ірина Білик помахала рукою, завдяки чому і вдалось побачити обручку на пальці української співачки. У коментарях шанувальники висловились стосовно возз’єднання Білик і Коляденко.

  • “А мені здається, що то єдиний чоловік, який кохав Іру за те, яка вона є”;
  • “Сара любов не ржавіє”;
  • “Якщо ви знову разом, то я за вас дуже рада! Щасливого Різдва вам”;
@irina_bilyk

@Di Ko #merrychristmas #christmas #christmastiktok #irynabilyk #дмитроколяденко #іринабілик #jinglebells #jinglebellsrock #намтребаврекомендаціїпотрапити #хочуврекомендації🇺🇦❤️ #требаврек #хочуврекомендації #негайноврек #рекомендації🇺🇦 #рекомендації❤️❤️ #рек #рекомендаційний_тренд #recommendations #рекмендації #негайновтренди

♬ It’s Beginning to Look a Lot like Christmas – Michael Bublé

Що відомо про стосунки Білик та Коляденко?

Нагадаємо, що відома українська співачка та шоумен зустрічались декілька років, проте це був дуже насичений час. Познайомились майбутні колишні 2001 року, а офіційно почали зустрічатись 2004. Дмитро Коляденко багато разів робив коханій пропозицію, проте вона її постійно відхиляла. Між Білик і її колишнім вирувала пристрасть, яка багатьом може здаватись навіть нездоровою. Українська співачка розповідала, що її екскоханий дуже сильно ревнував. 2006 вони розійшлись, втім, як самі зізнавались артисти, залишились друзями.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею