Ольга Фреймут відверто розповіла, чому її 16-річна донька не спілкується з рідним батьком: “Я не змушую”

Author name 28 Грудня 2022 в 17:12

Поділитися статтею

Ольга Фреймут відверто розповіла, чому її 16-річна донька не спілкується з рідним батьком
Ольга Фреймут відверто розповіла, чому її 16-річна донька не спілкується з рідним батьком

Відома українська телеведуча Ольга Фреймут зізналася, що її старша донька майже не підтримує контакт зі своїм рідним батьком. Чому так трапилось, читайте далі в матеріалі.

Про свого першого чоловіка українська телеведуча Ольга Фреймут говорить неохоче. Жінка зізнається, що він – помилка її молодості.

З британцем Нілом Мітчеллом Ольга Фреймут познайомилась, коли навчалась у Лондоні. Чоловік був значно старший за молоду студентку і відразу її зачарував. Через деякий час Оля дізналася, що вагітна і почала жити разом з батьком своєї дитини. Втім, спільне життя не задалось, чоловік почав проявляти агресію по відношенню до Фреймут. В якийсь момент дівчина в прямому сенсі втекла від чоловіка з дитиною під серцем.

Звісно з часом Олі все ж довелось налагоджувати комунікацію з Нілом, адже у них є спільна донька Злата. Фреймут познайомила доньку не лише з біологічним батьком, а і зі всією ріднею по батьковій лінії. Втім стосунки батька і доньки, м’яко кажучи, не дуже. В одному з інтерв’ю Фреймут розповіла, що Злата вкрай рідко спілкується з батьком, а з іншу рідню по батьковій лінії вона взагалі уникає.

Злата Митчелл живёт и учится в США и активно делится с фанатами деталями своей бурной подростковой жизни
Як виглядає старша донька Ольги Фреймут

Я не змушую доньку любити Ніла тільки тому що він близький родич. Любов неможливо собі придумати. Злата вітає тата на день народження, а він телефонує їй на свята.

, – розповіла Фреймут в інтерв’ю.

Нагадаємо, зараз старшій дочці Ольги Фреймут Златі 16 років. Останній рік дівчина живе і навчається в США. Дівчина навчається у закладі, де діти одночасно здобувають освіту і живуть. За кордоном це розповсюджена система навчання. В Україні такі заклади називають школою-інтернатом.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею