Колишній Дорофєєвої Позитив розчарував своїми пісенними потугами без неї: Трінчер не вдалося замінити Надю

Минулого місяця відомий український музикант презентував нову пісню з молодою напарницею Анною Трінчер. Нещодавно відбулась прем'єра кліпу, який оцінили не всі

У жовтні цього року українці спостерігали за неочікуваною колаборацією музикантів – Позитив заспівав разом із молодою співачкою Анною Трінчер. Їхню пісню “Який ти козак” шанувальники оцінили, втім з кліпом артистам пощастило набагато менше.

Позитив та Анна Трінчер вразили шанувальників піснею, але кліп не вдався
Позитив та Анна Трінчер вразили шанувальників піснею, але кліп не вдався

Публіка не просто не вподобала прем’єру, а й буквально закидала знаменитостей хейтом. Схоже, що після завершення співпраці з Дорофєєвою Позитив і досі не може знайти напарницю, з якою творитиме з такою ж легкістю, як і з “колишньою”. Чому глядачам не сподобався кліп та як на це відповіли його творці?

Реакція публіки на кліп Позитива та Трінчер

У мережі розкритикували новий кліп Позитива за участі Анни Трінчер
У мережі розкритикували новий кліп Позитива за участі Анни Трінчер

Режисером кліпу до пісні “Який ти козак” став Марк Тельпіс, проте публіці не сподобався відеоряд від слова зовсім, адже в ньому не було нічого спільного з українською культурою та історією козацтва, на які є натяки у пісні. Глядачам не сподобалось буквально все в новому кліпі. З цього можна зробити єдиний висновок – якщо пісня дійсно “залетіла”, то кліп для артистів виявився повним провалом.

Здебільшого публіка критикувала наявність у відео шароварщини – навмисне викривлення дійсності культури та історії з метою їхнього знецінення. Крім того, шанувальникам здалось, що у кліпі було занадто багато вульгарності. Хоча публіка визнала, що текст композиції вдалий, зняти до нього хороший кліп артистам не вдалось.

Глядачам зовсім не сподобався кліп колишнього напарника Наді Дорофєєвої Позитива та Анни Трінчер
Глядачам зовсім не сподобався кліп колишнього напарника Наді Дорофєєвої Позитива та Анни Трінчер

Ось у мене питання, для чого так опошлили тему. Слова непогані, а кліп відверто низькопробний

– зазначили в коментарях до кліпу Трінчер і Позитива.

Перепало і режисеру Марку Тельпісу. Зокрема, деяким глядачам здалось, що в кліпі “кульгає” не лише сам сценарій та зйомка, а й режисура. Публіка зауважила, що надлишок реклами, недоречні танці напівоголених актрис та шароварщина сильно псують загальне враження від перегляду кліпу до пісні “Який ти козак”.

Популярне

Схожі статті

Найкраща підлива до каші та макаронів як у їдальні: 10 хвилин і все готово. З нею й м’ясо не потрібне

Смачна, насичена та з яскравим смаком – саме такою виходить підлива за цим рецептом. Скуштувавши її, важко повірити, що у цій підливі немає м'яса. Така підлива відмінно доповнить будь-який гарнір.

Діти-підлітки забороняють батькам викладати свої фото: як викручуються з ситуації Кухар, Мазур, Єфросиніна

Час спливає дуже швидко. Діти підростають і мають власну думку про те, що відбувається довкола. Деякі категорично забороняють матусям виставляти їхні фото в мережу, попри велику купу переглядів.

Подружка приїхала з Німеччини й навчила, як приготувати за 1 хвилину: ліниві пиріжки з лаваша і фаршу

Смачні соковиті і прості у приготуванні – саме такими є ліниві пиріжки з лаваша і фаршу. Їх можна готувати на сніданок або перекус. Такі пиріжки смачні, як у гарячому, так і в холодному вигляді.