Примадонна Алла Пугачова та перша леді Олена Зеленська опинилися в одному рейтингу: хто з них більш впливова

Щороку BBC виділяє сотню жінок, що найбільше вплинули на події в світі. Цьогоріч до ТОП-100 втрапили відразу 7 українок. Серед них перша леді Олена Зеленська. А з російських представниць слабкої статі можна побачити Примадонну усіх часів Аллу Пугачову.

Олена Зеленська

Дружина президента Володимира Зеленського весь час захищала права жінок. Окрім цього всіма силами намагалася просунути українську культуру в західні маси. Після російського вторгнення на територію нашої країни Олена доносила правду до міжнародної спільноти про те, що відбувається насправді в Україні.

Олена Зеленська попросила конгресменів США надати Україні зброю

Їй навіть дозволили виступити перед американськими конгресменами, що буває далеко не з усіма дружинами президентів інших країн. Зеленська попросила про надання зброї для захисту суверенітету України. Опікується перша леді також психологічною підтримкою жінок і дітей, що постраждали внаслідок війни.

Алла Пугачова

Не можна сказати, що співачка була готова йти на барикади, аби відстоювати власну думку щодо російської влади. Але кілька постів проти війни у мережі все ж зробила. Враховуючи шалену популярність Алли Борисівни, вони справили ефект бомби, що розірвалася в інформпросторі.

Алла Пугачова висловила підтримку Максиму Галкіну й Україні

У 2022 році артистка переважно перебувала за межами росії й особливо не зважала на те, що відбувається довкола. Та коли її чоловіка Максима Галкіна за його привселюдні антивоєнні вислови визнали “іноагентом”, жінка не стрималася. Пугачова звернулася до владної верхівки з проханням включити і її до цього списку, бо вона, мовляв, повністю розділяє погляди благовірного.

Після 24 лютого було ще декілька постів А.Б. в мережі на цю тему. Жодних слів на підтримку України в них не значилося, а лише йшла мова про те, що марно гинуть “наши мальчики” й таке інше. Але в сьогоднішніх реаліях російського тоталітаризму й такі зауваження від поважної людини багато що значать.

Популярне

Схожі статті

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!

Лисий український телеведучий розповів про стосунки з Ксенією Мішиною, яка кинула Еллерта: “Поки не готовий”

Оскільки Славу Дьоміна підозрювали у стосунках із Ксенією Мішиною, під час інтерв'ю журналісти прямо поцікавилися долею цих стосунків. І ось що розповів відомий блогер.