Надя Дорофєєва похизувалася романтичним побаченням з Мішею Кацуріним: Дантес так не старався

Надя Дорофєєва показала прихильникам, як проводить романтичний вечір зі своїм новим бойфрендом Мішею Кацуріним. Схоже, у нових стосунках співачка дійсно щаслива.

Надя Дорофєєва останнім часом дуже рідко ділиться зі своїми прихильниками моментами із особистого життя. Все через те, що артистку досі вважають зрадницею та розлучницею, адже вона почала стосунки із чоловіком своєї близької подруги, будучи ще в законному шлюбі з Володимиром Дантесом.

Незважаючи, на хейт публіки та обговорення Надя Дорофєєва та Міша Кацурін будують стосунки і здаються абсолютно щасливими.

Нещодавно співачка вперше за довгий час похизувалася романтикою зі своїм новим бойфрендом. Так, Дорофєєва опубліковала невелике відео з побачення у ресторані. У кадрі можна розгледіти атмосферу вишуканого ресторану, свічки, келих з червоним вином та закуски.

Надя Дорофєєва похизувалася романтичним побаченням з Мішею Кацуріним
Надя Дорофєєва похизувалася романтичним побаченням з Мішею Кацуріним

Нагадаємо, про розлучення Наді Дорофєєвої та Володимира Дантеса стало відомо в березні 2022 року. Офіційною версію розлучення стало те, що між ними зникли почуття. Буквально відразу після новини про розлучення стало відомо, що розлучились і пара рестораторів Міша і Даша Кацуріни і те, що Дорофєєва та Міша Кацурін тепер разом.

Володимир Дантес в інтерв’ю зізнається, що точно не знає, коли почались стосунки у його колишньої дружини і у його колишнього друга. Артист підозрює, що Дорофєєва почала зраджувати йому ще у шлюбі, але точно про це не знає.

Варто додати, що за іронією долі не так давно Володимир Дантес зійшовся з колишньою дружиною Міши Кацуріна Дашею. В результаті вийшло, що 2 подружжя просто обмінялися партнерами. Ситуація, звісно, кумедна, але в житті і не таке трапляється.

Поділитися статтею

Зараз читають

Віра Брежнєва

Кокетлива Віра Брежнєва задерла ногу в мікросікні та блиснула найпотаємнішим: змушує стовпіти

Відома українська співачка Віра Брежнєва показала шанувальникам нове фото, на якому блиснула стрункою фігурою і довгими ногами.
Моніка Белуччі та Венсан Кассель

Танець любові: Моніка Белуччі та Венсан Кассель. Все пройде, а любов – ніколи!

Напевно на нашому шоу "Танці з зірками" - це виконання Моніки та Венсана було б оцінено на вищому рівні.
Тетяна Навка

Тетяна Навка станцювала лезгинку з Кадировим – майже 5 мільйонів переглядів тільки на Ютубі...

Тетяна Навка (до речі, наша землячка, народилася в Дніпропетровську) - видатна фігуристка, зараз більш відома як дружина Дмитра Пєскова - прес-секретаря російського президента Путіна.
Ось так виглядає дружба

Такса допомогла Арнольду побороти страх: історія справжньої собачої дружби (ФОТО)

Маленька такса допомогла своєму великому другу впоратися зі страхом, який він отримав, будучи ще щеням.

Популярне за тиждень

Популярне