“Хочу доньку”: Ксенія Мішина заговорила про майбутнє поповнення – стане мамою без Еллерта

Екс-холостячка Ксенія Мішина хоть і не змогла побудувати сім'ю зі своїм обранцем Олександром Еллертом, все ж не втрачає надію вдруге стати мамою. Акторка зізналася, що мріє про доньку.

Українська акторка Ксенія Мішина набула особливої популярності після виходу в ефір шоу з її участю “Холостячка”. В рамках романтичного проєкту Ксенія з поміж 15 претендентів на  її серце шукала одного єдиного. Акторка по-справжньому закохалася в свого обранця Олександра Еллерта і після закінчення проєкту намагалася з ним створити сім’ю. Втім, кохання було недовгим, вже через рік стосунків Ксенія Мішина оголосила про закінчення відносин з Олександром Еллертом. Причиною розбрату стали постійні чвари, зокрема через сильну зайнятість Ксенії.

Ксенія Мішина похизувалась подарунком
Ксенія Мішина заговорила про майбутнє поповнення – стане мамою без Еллерта

Варто відзначити, що будучи в стосунках з Еллертом, Ксенія Мішина часто в інтерв’ю говорила, що мріє про велику сім’ю і дітей. Зараз Мішина знову холостячка, але мрію стати мамою вдруге вона не покинула. Так, нещодавно у своєму Інстаграм-блозі дівчина опублікувала фото з ванної кімнати і написала те, що вона хоче зараз більше всього.

Хочу додому…хочу, щоб кожного дня – добрий ранок.. хочу любити, працювати, доньку та незалежну Україну

, – відверто написала Ксенія Мішина.

 Ксенія Мішина заговорила про майбутнє поповнення – стане мамою без Еллерта
Ксенія Мішина заговорила про майбутнє поповнення – стане мамою без Еллерта

Нагадаємо, Ксенія Мішина має 9-річного сина Платона. Його дівчина народила, будучи ще студенткою.

Ксенія Мішина з сином Платоном

Батьком Платона являється чоловік набагато старший за саму Ксенію. Коли у них починались стосунки, чоловік був одружений з іншою жінкою. Ксенія розійшлася з батьком своєї дитини, будучи ще вагітною. Акторка зізнається, чоловік був абьюзером, він знущався з неї морально і дозволяв собі підняти на неї руку.

За словами Мішиної, вона не спілкується з батьком свого сина. Також він не приймає жодної участі у вихованні Платона.

Поділитися статтею

Зараз читають

Аніта Цой

«Очі закрилися, обличчя опухло»: 49-річну Аніту Цой не впізнають після пластики

Ні для кого не секрет, що зірки, особливо жінки, часто звертаються до косметологів і хірургів з проханням усунути деякі вікові дефекти. Головне в цій справі - не перегнути палицю, адже можна зробити тільки гірше.
Акторка Дизель Шоу Яна Глущенко витіснила Таюне з обіймів Винника

Акторка “Дизель Шоу” Яна Глущенко показала, що Олега Винника цікавить не лише Таюне: “Ми...

Улюблениця фанатів "Дизель Шоу" Яна Глущенко поставила на вуха вовчиць Олега Винника спільним фото з артистом, якого ласкаво назвала Олежиком.
Хто господар в індійському селі?

Жителів індійського села тероризують 400 мавп

Банда норовливих мавп тероризувала жителів місцевого села. За повідомленнями, мавпи крадуть їжу та обшукують будинки, в результаті чого багато місцевих жителів залишають свої будинки в індійському селі Нарасапурам.
Леся Нікітюк

34-річна Леся Нікітюк знайшла як підтримати захисників України: що вигадала телеведуча для піднесення духу...

Більшість людей після подій в Україні, що відбулися 24 лютого 2022 року, з перших днів не знали, що робити. Особливо хвилювалися люди похилого віку

Популярне за тиждень

Популярне