У Грузії пройшов похорон Вахтанга Кікабідзе: труну покрили грузинським і українським прапорами

Нещодавно стало відомо, що легендарний грузинський артист Вахтанг Кікабідзе помер. Сьогодні пройшла церемонія прощання зі знаменитістю. Похорон Вахтанга Кікабідзе відбувся в Тбілісі

Сьогодні у Грузії або ж Сакартвело відбулось прощання з Вахтангом Кікабідзе. У мережі з’явились перші фотографії з похорону. На церемонії була присутня велика кількість людей, а від України гостем став міністр культури Олександр Ткаченко, який, за повідомленнями медіа, має зачитати промову від імені президента України Володимира Зеленського.

15 січня стало відомо про смерть відомого грузинського артиста Вахтанга Кікабідзе. Знаменитості було 84 роки, а звістка про те, що він відійшов у той світ, вибила з колії багатьох його шанувальників. За життя Вахтанг Кікабідзе запам’ятався всім відкритим і щирим серцем, беззаперечною мудрістю. Ба більш, українці особливо поважають постать Кікабідзе, оскільки знаменитість з самого початку підтримував Україну в боротьбі проти російської агресії.

Похорон Вахтанга Кікабідзе

У столиці Сакартвело Тбілісі пройшла церемонія поховання легендарного артиста. За його власним заповітом, його буде поховано на старому Верійському кладовищі, біля матері Манани Багратіоні-Давіташвілі.

Похорон Вахтанга Кікабідзе у Сакартвело
Похорон Вахтанга Кікабідзе у Сакартвело

Почалась церемонія прощання з Вахтангом Кікабідзе з панахиди у храмі Кашветі. Присутні зібрались з самого ранку 19 січня, а після – труну легендарного грузинського артиста перенесли до Тбіліської філармонії. Там планується проведення завершальної частини похорону.

Сакартвельські засоби масової інформації повідомили про те, що за рішенням родини померлого Вахтанга Кікабідзе труну було покрито двома прапорами – не лише стягом рідної держави, а й українським прапором.

Труну Вахтанга Кікабідзе покрили двома прапорами – грузинським і українським
Труну Вахтанга Кікабідзе покрили двома прапорами – грузинським і українським

Оскільки Вахтанг Кікабідзе прославився в рідній державі не лише творчою, а й громадською та політичною діяльністю, на церемонії прощання з ним була присутня велика кількість людей, серед яких не лише шанувальники й рідні.

Церемонія прощання з Вахтангом Кікабідзе
Церемонія прощання з Вахтангом Кікабідзе

Похорон Вахтанга Кікабідзе пройшов з великою кількістю спогадів про померлого. Присутні покладали квіти до його труни на знак шани та поваги.

Схожі статті

Закуска з листкового тіста з начинкою з сиру, шинки й картоплі: рецептом поділився знайомий. Ніяких пиріжків

У світі кулінарії завжди є місце для відкриттів, особливо коли йдеться про закуски, які вражають своєю оригінальністю та смаковими нюансами.

Хто привітав Аллу Пугачову з 75-м ювілеєм, а хто удав, що навіть не знає Примадонну: Кароль, Melovin та інші

"Тій жінці, що співає" виповнилось 75. Колись кожен ювілей Примадонни ставав грандіозною подією для всієї країни, а на її концерт з цього приводу не можливо було дістати квиток. А що ж зараз?

Цю випічку знаю та обожнюю з дитинства: листкове та хрустке печиво сердечками з горішками із сирного тіста

Всім відомо, що у світі кулінарії існують страви, які здатні не лише зігріти наше серце своїм смаком, але й принести радість та затишок у сімейний коло.