“Пальми під шапкою снігу”: Катя Осадча пригадала відпочинок у Криму та зізналась, коли востаннє туди їздила

Популярна українська ведуча Катерина Осадча пригадала відпочинок на півострові Крим. Знаменитість розповіла про свої враження від першої в житті поїздки, а також розповіла, коли востаннє там була

Відома українська ведуча Катерина Осадча давно прославилась серед українців своїми легендарними капелюшками та неординарними нарядами. Повномасштабна війна внесла корективи у життя багатьох українців, тому сьогодні зірку не побачиш у стильних нарядах. Втім, згадуючи минуле, Осадча час від часу ділиться думками про своє життя в минулому.

Цього разу знаменитість привітала кримчан з Днем Автономної Республіки. З цієї нагоди на особистій сторінці Катерини Осадчої в соціальній мережі Інстаграм з’явились архівні кадри зірки на півострові, а також особисті спогади про подорожі.

Українська ведуча пригадала свої подорожі на півострів
Українська ведуча пригадала свої подорожі на півострів

Катерина Осадча про Крим

В особистому блозі знаменитість опублікувала милу архівну фотографію зі своїм татом. На кадрі Катерині Осадчій виповнилось всього 14 років. Зі своїм батьком знаменитість позувала на камеру на тлі приголомшливих кримських краєвидів. Саме тоді, зізналась зірка, зародилось її непереборна любов до півострова.

Українська ведуча зізналась, що ця фотографія була зроблена в найпершу її поїздку до Автономної Республіки Крим. Тоді, розповіла своїм шанувальникам Катерина Осадча, вона закохалась у природу, чарівну красу та привабливість півострова. Відтоді знаменитість неодноразово туди приїздила і щоразу закохувалась у це місце.

Катерина Осадча показала фото з першої поїздки до Криму
Катерина Осадча показала фото з першої поїздки до Криму

Потім було багато поїздок і відряджень в наш Крим…. Відпочинок з малим Ілюшою, літні зйомки і навіть взимку пальми під шапкою снігу

– пригадала Катерина Осадча.

Зірка також пригадала свій останній візит до Криму. Після анексії півострова 2014 року Катерина Осадча туди більше не приїздила, втім вірить у те, що за свого життя зможе знову насолодитись красою півострова.

Востаннє знаменитість приїздила до Криму в серпні 2013 року. Тоді, зізналась Катерина Осадча, вона прибула у відрядження на знімання фестивалю. У плівці знаменитості й досі є фотографія з того дня. Тоді, розповідає ведуча, на летовищі була гроза з чорною хмарою, втім ніхто не сприймав це як знак великої біди, що насувалась.

Поділитися статтею

Зараз читають

Знайдіть відмінність

Тест на уважність: знайдіть за одну хвилину ніж на картинці гарний єдиноріг відрізняється від...

Цей тест середньої складності, проте відмінність настільки маленька, що навіть уважна людина або та, яка вже багато разів проходила тести такого роду, не завжди може виявити цю відмінність.
Де ж сова?

Тест на уважність. Потрібно відшукати сову в каменях

Перевірте наскільки ви уважна людина.
Жигунов і Заворотнюк

Зйомки продовження «Моєї прекрасної няні»: правда чи вигадка? Сергій Жигунов вперше прокоментував

Шанувальники серіалу, який свого часу буквально підірвав аудиторію і прикував мільйони глядачів до екрану, чекають продовження історії.
Так, по вірі вам буде!

Молитви для відновлення здоров’я, фізичного і духовного

Господь, нехай твоя сила воскресіння принесе зцілення і цілісність.

Популярне за тиждень

Популярне