Мурат Налчаджиоглу показав, як його цілує нова наречена: вигулює її по тих же місцях, де гуляв з Ані Лорак

Author name 23 Січня 2023 в 13:01

Поділитися статтею

Мурат Налчаджиоглу показав, як його цілує нова наречена
Мурат Налчаджиоглу показав, як його цілує нова наречена

Колишній чоловік відомої української співачки Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу показав, як проводить час з новою нареченою. Закохані зараз подорожують по Європі і проводять там зимові канікули.

Турецький бізнесмен Мурат Налчаджиоглу був в шлюбі з Ані Лорак 10 років. Між ними зав’язався курортний роман, який вилився у створення сім’ї. У пари народилась донька Софія і вони вцілому виглядали щасливою парою, на яку рівнялись, але в 2018 році папараці сфотографували, як Мурат проводив час в клубі з моделлю не як друг, шепотів їй щось на вухо і обіймав за талію. Це було в той час, коли артистка була на гастролях.

Зірка мовчала і не коментувала це, пізніше в інтерв’ю зізнавалась, що сподівалася, що все налагодиться і хотіла зберегти сім’ю, але в 2019 році розлучилась з турком так само без публічних роз’яснень і коментарів.

Мурат Налчаджиоглу показав свій домашній образ
Мурат Налчаджиоглу показав, як його цілує нова наречена

Зараз Ані Лорак офіційно не заміжня, а її колишній чоловік готується зв’язати себе шлюбом з іншою жінкою, майстром макіяжу Лілією. Вона стала його нареченою в 2021 році. Обраниця Мурата добре ладнає з його дочкою від артистки, а він прийняв як рідну її дитину від минулих відносин. У Лілії є донька Олександра.

Закохані проживають в Україні, але часто бувають за кордоном, зокрема на батьківщині Мурата в Туреччині. Зараз вони подорожують по Європі. Після відпочинку в Швейцарії та Франції Налчаджиоглу з нареченою проводять час в Італії.

В Інстаграм-блозі Мурат виставив романтичне відео з коханою та показав прогулянку по Мілану. Лілія посміхнулась і ніжно поцілувала нареченого.

Користувачі Мережі в коментарях відмітили, що по цих місцях турок раніше гуляв з Ані Лорак, а тепер водить там іншу жінку.

Нагадаємо, Мурат Налчаджиоглу займається косметичним бізнесом. В шлюбі з Ані Лорак у нього також був ресторанний бізнес, але після розлучення він залишився за співачкою, яка давно будує життя і кар’єру в росії.

Подписывайтесь на YouTube канал Одна минута
– Чужі гроші пахнуть! Скільки Кароль, Винник та Галкін заробляють за один день

Поділитися статтею