Як виглядає могила Кузьми Скрябіна? Ігор Кондратюк побував на кладовищі: “Великий сімейний склеп”

Відомий український продюсер Ігор Кондратюк на восьму річницю загибелі співака Кузьми Скрябіна показав, як виглядає його могила на кладовищі в Брюховичах.

2 лютого в 2015 році загинув в автомобільній аварії відомий український артист Кузьма Скрябін. Ця подія сколихнула всю Україну, його фанатів і колег по шоу-бізнесу. До сих пір в річницю смерті Андрія Кузьменка багато знаменитостей висловлюють співчуття і вшановують пам’ять співака.

Як виглядає могила Кузьми Скрябіна? Ігор Кондратюк побував на кладовищі
Як виглядає могила Кузьми Скрябіна? Ігор Кондратюк побував на кладовищі

На цей раз відомий продюсер Ігор Кондратюк показав, як виглядає могила Кузьми Скрябіна на цвинтарі в Брюховичах (Львівська область). Ігор зізнався, що вперше побував там в травні 2022 року. Рідні поховали Андрія в сімейному склепі, там завжди прибрано, стоять лампадки і свіжі квіти:

Це могила Андрія Кузьменка — Скрябіна. Великий сімейний склеп, в якому наразі є лише одне поховання…

, – написав Кондратюк і додав, що на його очах декілька людей на пару хвилинок забігли на могилу, поставили квіти, перехрестились і побігли далі по своїм справам.

Пам’ятаємо, сумуємо, слухаємо

, – відмітив продюсер.

Користувачі Мережі поділились враженнями під фото:

  • “Кузьма був і залишиться прикладом людяності”;
  • “Вічна і світла пам’ять… Завжди пам’ятаємо”;
  • “Досі перед очима новини 8-річної давності в цей день… Про ДТП, про те, як ввечері люди збиралися на площах міст з портретами, свічками і співали пісні Скрябіна під чиюсь гітару. Але він живе й досі в нашій пам’яті, спогадах, своїй безсмертній творчості. Царство небесне”;
  • “Кузьма — це дійсно цвіт нації! Пам’ять про нього завжди в наших серцях! Земля тобі пухом…”.

Кондратюк і Скрябін дружили, в інтерв’ю Славі Дьоміну продюсер ділився спогадами, що співак був дуже позитивною і вдячною людиною. Одного разу Ігор позичив Андрію велику суму на придбання автомобілю, це були 10 тисяч доларів, так Скрябін після цього на кожному світському заході розповідав про щедрість Кондратюка.

Нагадаємо, в цьому році Андрію Кузьменко могло б виповнитися 55 років. Після смерті у нього залишились мама, дружина і дочка Марія-Барбара. Жінки Кузьми дуже його люблять і важко переживали цю велику втрату.

spot_img

Схожі статті

Знайшла рецепт у старому журналі: соковиті м’ясні кульки у вершковому соусі. Безпрограшний варіант обіду!

Соковиті фрикадельки у ніжному вершковому соусі сподобаються всім, адже виходять неймовірно смачними, апетитними та ситними. Скоріше записуйте рецепт!

Чоловіки по них сохнуть, але вони недоступні. Зіркові жінки, які досі не мають пари: Мішина, Кароль, Хижняк

У світі шоу-бізнесу та гламуру існують жінки, які не лише здобули популярність і визнання, а й вражають своєю красою та харизмою. Серед них такі видатні особистості, як Мішина, Кароль, Хижняк.

Рецепт для тих, хто втомився від брудного посуду: ситний обід у пергаменті й на сковороді. Це геніально!

Ділимось вдалим рецептом вечері на сковороді, яка неодмінно сподобається всім домашнім. Виходить смачно, поживно та ароматно. Обов'язково спробуйте!