Олена Кравець пішла з “Кварталу” на “1+1”, а Лілія Ребрик – з “Ранку з Україною”: перебралися на канал “Дом”

За останній рік життя українців змінилося кардинально. Зіркам теж довелося підлаштовуватися під сучасні реалії. Ніхто не міг подумати, що Олена Кравець покине "1+1", а Лілія Ребрик – ТРК "Україну". Де працевлаштувалися зірки?

Олена Кравець

Екранна дружина Володимира Зеленського після початку війни виїхала з України на кілька місяців. А коли повернулася, то до свого улюбленого “Кварталу 95” вже не повернулася. Важко було собі уявити Олену в іншому шоу, та вона врешті здійснила власну мрію – стала телеведучою.

Олена Кравець здійснила давню мрію стати ведучою

На каналі “Дом” кумі президента довірили вести передачу “Тихий вечір з Оленою Кравець”. Вона запрошує в студію відомих гостей і спілкується з ними на актуальні теми сьогодення.

Лілія Ребрик

Колишня гімнастка була певна, що допрацює на телеканалі “Україна” до пенсії. Та реалії життя внесли корективи – канал Ахметова закрився, і Ребрик залишилася безробітною. Та цінну людину з чималим досвідом відразу ж запросили на інше місце роботи.

Ліля Ребрик змушена була перейти на інший телеканал

Тепер Ребрик на телеканалі “Дом” веде програму “Дочекаюсь”, допомагаючи людям знаходити своїх рідних, які загубилися в горнилі війни.

Володимир Остапчук

Телеведучий оновив не лише особисте життя, але й отримав нову роботу. З “України” перемістився на канал “Дом”, ставши ведучим програми, яка пов’язана з освітою Володимира.

Володимир Остапчук у новому шоу згадав першу професію

Остапчук раніше працював учителем, а тепер у програмі “Ліс рук” повернувся у рідну шкільну стихію. В шоу беруть участь знавці у літературній сфері і школярі з усієї України. Тільки на відміну від шкільного уроку питання ставить не вчитель, а учні.

Світлана Леонтьєва

Світлана Леонтьєва знайшла роботу на каналі Дом

Ведуча асоціювалася у телеглядачів із каналом “Інтер”. Тепер же її можна побачити в програмі “Точка опори” на каналі “Дом”. Програма побудована у вигляді інтерв’ю з відомими людьми. Гості програми розповідають, як пристосовуються до умов, які нам диктує життя.

Поділитися статтею

Зараз читають

Дмитро Коляденко натякнув на возз'єднання з Білик

Натяків більшає: Дмитро Коляденко заговорив про возз’єднання з колишньою коханою – “Я і Білик...

За стосунками Дмитра Коляденка та Ірини Білик спостерігала ледве не вся країна – красива історія з сумним завершенням, схоже, може знову початись. Принаймні шоумен так натякнув
Постарілий Боярський

Боїться дивитися в дзеркало: сильно постарілий Боярський пояснив свою зовнішність

Легендарний мушкетер вже переступив 70-річний рубіж, а значить з кожною його появою на публіці або в інтернеті ми можемо бачити все більше зморшок на його обличчі і сивини на його скронях.
Що красиво в кожному знаку Зодіака

Найкрасивіші знаки Зодіака і чому. На що звертають увагу чоловіки

Краса - це те, що людина бачить в своїй подрузі після того, як стирається початковий гламур її зовнішності.
Пригоди Собчак в Дівєєвському монастирі

Поставлен диагноз: Ксении Собчак надо лечиться, лечиться и еще раз лечиться

Ксенія Собчак не перестає епатувати росіян. Після зламаного носа і скандалу в Дівєєвському монастирі, тепер стала виставляти дивні фото.

Популярне за тиждень

Популярне