Холостяки всіх сезонів, які стали батьками, але не всі з переможницями: Чмерковський, Добринін, Михайлюк

Нещодавно закінчився 12 сезон романтичного проєкту "Холостяк", але в результаті стало відомо, що після закінчення шоу пара не склалася. Хто із 12 героїв-красенів все ж зумів знайти другу половинку і стати сім'янином, читайте далі в матеріалі.

Нажаль, казкові історії кохання, які глядачі бачать на телеекранах, закінчуються, як тільки вимикаються камери. Це довели вже 12 сезонів романтичного проєкту “Холостяк”. Як відомо, лише одна пара після шоу, а саме Нікіта Добринін і Даша Квіткова, змогла побудувати справжню сім’ю, але нещодавно стало відомо, що і вони розлучаються. Втім, деякі холостяки все ж знайшли своє кохання і побудували сім’ю вже поза проєктом.

Максим Чмерковський

Максим Чмерковський з дружиною та сином
Як виглядає дружина та син Максима Чмерковського

Максим Чмерковський став першим українським “Холостяком”. У фіналі шоу чоловік обрав дівчину на ім’я Олександра Шульгіну, проте їхня історія кохання не мала продовження в реальному житті. Вже через рік Максим почав будувати стосунки з танцівницею Петою Маргатройд. У 2017 році вони стали батьками хлопчика і наразі готуються стати батьками вдруге.

Костянтин Євтушенко

Костянтин Євтушенко з дружиною
Як виглядає дружина Костянтин Євтушенка

Герой четвертого сезону “Холостяка” Костянтин Євтушенко теж не зміг побудувати стосунки з переможницею проєкту. Втім, після закінчення шоу чоловік дуже швидко знайшов своє справжнє кохання. Нею стала олімпійська чемпіонка, багатоборка Наталія Добринська. У шлюбі Костянтина і Наталії у них народилося троє дітей.

Дружина та діти Костянтина Євтушенка
Як виглядають дружина та діти Костянтина Євтушенка

Дмитро Черкасов

Як виглядає дружина та діти Дмитра Черкасова
Як виглядають дружина та діти Дмитра Черкасова

Герой сьомого сезону “Холостяка” Дмитро Черкасов теж не залишився зі своєю обраницею після закінчення проєкту. У 2018 році чоловік одружився зі своєю фанаткою Олександрою, яка народила йому двох синів.

Нікіта Добринін

З ким після розлучення Квіткової і Добриніна залишився маленький син
Як виглядає дружина та син Нікіти Добриніна

Нікіта Добринін – герой девятого сезону шоу “Холостяк” і перший, хто знайшов на проєкті своє справжнє кохання. Зі своєю обраницею Дашею Квітковою Нікіта одружився, побудував будинок і став батьком сина. Втім, ці стосунки виявились недовговічними. Нещодавно стало відомо, що Добринін і Квіткова розлучаються.

Максим Михайлюк

Як виглядає дружина та донька Макса Михайлюка
Як виглядає дружина та донька Макса Михайлюка

Герой 10-го “Холостяка” розійшовся зі своєю обраницею відразу після закінчення проєкту. Але вже поза шоу чоловік досить швидко знайшов свою половинку. Нею стала модель Даша Хлистун, яка подарувала Максиму доньку Аріану.

Поділитися статтею

Зараз читають

Влада Яму вкотре розкритикували за фото з США

“Навіщо зараз хизуватись”: Влад Яма нарвався на критику за романтичне фото з дружиною біля...

Відомий український хореограф зе 24 лютого виїхав разом з родиною за кордон – там чоловік живе й досі. Користувачі мережі не втомлюються критикувати Влада Яму
Собака теж вміє бути мамою

Тварини теж знаю, що мамою бути нелегко (ФОТО)

Народити і виховати дитину – це справжній подвиг для батьків. Навіть тварини знають, що бути мамою непросто.
Катя Осадча у вузькій чорній сукні показала неідеальність своєї фігури

Катя Осадча отримала нагороду від Нацполіції: за що дружина Горбунова отримала відзнаку

Українська телеведуча Катя Осадча була нагороджена особливою державною відзнакою. За які заслуги нагородили ведучу "Світського життя", читайте далі в матеріалі.
Пенсії в грудні 2021 року

Мінімальні пенсії в Україні: як вони зміняться з грудня 2021 року: всі подробиці

У зв'язку з тим, що в Україні підвищується мінімальна зарплата, то з 01.12.2021 року підвищать пенсії. Всіх пенсіонерів цікавить кому і на скільки підвищать пенсії.

Популярне за тиждень

Популярне