Вихідці з села, які стали супер-зірками: Олег Винник, Надія Мейхер, Тіна Кароль та інші

Серед багатьох українських зірок багато тих, які народились і виросли в маленьких селах. У свій час вони поїхали підкорювати столицю і в них це вдалося, адже зараз їх знає кожен українець.

Більшість людей вважають, що у дітей, які виросли у великих містах, набагато більше шансів побудувати успішну кар’єру, ніж у вихідців з села. В цьому є доля правди, адже в місті більше можливостей здобути гарну освіту, ходити на різні гуртки та інше. Втім, герої нашої сьогоднішньої статті доводять, що навіть народившись у маленькому селі, можливо стати супер-зіркою. Головне, бути талановитим та мати велике бажання досягти успіху.

Олег Винник

Що відомо про особисте життя Олега Винника
Вихідці з села, які стали супер-зірками: Олег Винник

Олега Винника називають повелителем жіночих сердець, адже за ним “сохнуть” тисячі українських жінок. Цікаво, що цей харизматичний красунчик народився і виріс в маленькому селі на Черкащині у сім’ї звичайних робітників.

Тіна Кароль

Тіна Кароль представила нову лінійку одягу
Вихідці з села, які стали супер-зірками: Тіна Кароль

Поп-діва української естради Тіна Кароль народилася в маленькому селі Оркутан, Магаданської області. Коли Тіні було 7 років, вона з батьками переїхала на Батьківщину матері у Івано-Франківськ. Там Кароль проживала до закінчення школи.

Михайло Поплавський

Михайло Поплавський
Вихідці з села, які стали супер-зірками: Михайло Поплавський

Співаючий ректор Михайло Поплавський народився і виріс у селі Мечиславка, Кропивницької області. Артист не забуває свою малу батьківщину і часто допомагає рідному селу. З останнього, Поплавський профінансував відкриття більярдного клубу у рідному селі.

Надія Мейхер

40-річна Надія Мейхер похизувалася тонкою талією в обтислій спідниці
Вихідці з села, які стали супер-зірками: Надія Мейхер

Майбутня зірка “Віа Гри” Надія Мейхер народилася і виросла у маленькому селі Збручівка на Хмельниччині. Там Надія прожила до закінчення школи, після чого поступила у Хмельницький педагогічний університет.

Софія Ротару

Софія Ротару допомагає братам, як може
Вихідці з села, які стали супер-зірками: Софія Ротару

Легендарна українська співачка Софія Ротару народилася у селі Маршинці Чернівецької області. Майбутня зірка росла у багатодітній родині фактично у злиднях. Софія багато працювала по господарству і допомагала батькам торгувати на ринку. Втім, це не завадило їй стати відомою артисткою.

Поділитися статтею

Зараз читають

Харитонов день

11 жовтня 2021 – яке сьогодні свято і що сьогодні не можна робити

11 жовтня в цьому році випадає на понеділок. Сьогодні є кілька всесвітніх свят, а також релігійний.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 21 січня 2021 року для всіх знаків зодіаку. Що приготували вам планети...

Це відмінний день для вас, щоб трохи подбати про себе і розслабитися. Ви можете легко повернутися в гарний настрій, навіть коли трапиться збій.
Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 2 червня 2021 року для всіх знаків зодіаку. Дізнайтеся, що обіцяють вам...

Можливо, ваш батько або ваші бабуся і дідусь потребують вашої часу та уваги. Прислухайтеся до поштовхів свого серця.
Дочка Олі Полякової задерла сукню вище голови

Юна дочка Полякової поспішає стати дорослою: Маша не приховує своїх відносин з хлопцем

Українська суперблондинка є матір'ю двох, а її старша спадкоємиця Маша все частіше стає предметом обговорень публіки. На цей раз юна дочка Полякової вирішила підняти завісу і показала свого хлопця.

Популярне за тиждень

Популярне