Екс-холостячка Злата Огнєвіч допекла сусідів до печінок і отримала добрячу відповідь: “Вони мене ненавидять”

Час від часу співачка Злата Огнєвіч підіймає в пресі питання не вельми приємних відносин із сусідами. Розберімося, чому дівчина не може налагодити стосунки з людьми, що мешкають поряд.

Родина, що мешкає на один поверх нижче Златиної квартири, вирішила досадити зірці у будь-який спосіб. Коли вони стали шуміти надміру, Огнєвіч зробила їм зауваження. Ті у відповідь не заспокоїлися й притихли, а навпаки почали імітувати шумні ремонтні роботи посеред ночі.

Те, що це не ремонт, співачка усвідомила з різноманітних звуків із сусіднього помешкання, які вловили її музикальні вушка,. На годиннику була 1:31, що явно не відповідає часу для проведення будь-яких робіт. Співачка обурилася, адже досадити хотіли особисто їй, а вийшло, що постраждали й інші люди.

Злата пригадала, як 4 роки прожила у гуртожитку з тонкими стінами і численними звуками, тож її важко вивести з рівноваги шумами. У студентські роки було значно гірше.

Співачка, напевно, забула, як сама діставала сусідів під час карантину. Тоді дівчина майже нікуди не виходила, а співала й акомпанувала на інструменті регулярно. Люди знизу благали: “Будь ласка, перестаньте це робити!” Але вона не заспокоювалася.

Звісно, далеко не всім припаде до вподоби, коли по сусідству хтось розспівується і виводить академічні арії. Окрім цього, зірка давала концерти онлайн прямо зі свого житла. Те, що сусіди її за це зненавиділи, кримчанка дуже добре усвідомлювала.

І хоча Злата не весь час співала, а ще займалася написанням віршів до пісень і багато спала, все одно гніву сусідів уникнути не вдалося. Щойно розпочиналися музичні вправи, лунав стукіт знизу. Більш того, за 3 тижні Огнєвіч відчула, що не влазить у джинси, і стала стрибати на скакалці, повертаючи вагу до норми. Звісно, це стало додатковим стимулом для сусідського гніву. От тепер дівчина й дочекалася доволі неприємної відповіді.

Поділитися статтею

Зараз читають

Кавунове морозиво

Новий рік далеко, але вкусняшку на святковий стіл треба зробити саме зараз – домашнє...

Не полінуйтеся і зробіть тепер кілька порцій справжнісінького натурального морозива з кавуна. Взимку будете щасливі знайти його в морозилці.
Филипп Киркоров не перестает удивлять выбором сценических образов

Носит он, а стыдно нам: самые безумные образы Филиппа Киркорова

Певец удивляет поклонников не только своими песнями и громкими скандалами, но и весьма эксцентричными образами.
Катя Осадча

Як виглядала Катя Осадча до того як стати відомою? У Мережі з’явилися рідкісні архівні...

У Мережі з'явилися рідкісні кадри з модельного портфоліо Каті Осадчої 20-річної давності.
Гороскоп на 24 січня 2023 року

Гороскоп на 24 січня 2023 року для всіх знаків Зодіаку: впоратись з поганим настроєм...

Сьогодні варто сконцентруватись на проблемах і задачах, які вас довго непокоїли. Гороскоп на 24 січня 2023 року обіцяє, що саме вівторок стане вирішальним днем у справі, якою ви займаєтесь

Популярне за тиждень

Популярне