Одеситка-зрадниця Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції: “Ми слабкі і ведені”

Відома телеведуча Регіна Тодоренко, яка здобула популярність в Україні, але давно живе і працює в росії, знайшла виправдання своїй мовчазній позиції.

Регіна Тодоренко стала популярною після того, як потрапила на “Фабрику зірок”, а звідти в шоу “Орел та Решка”. Українські проекти зробили її справжньою зіркою телебачення, але вона обрала для себе життя і роботу в росії. Тодоренко вийшла заміж за росіянина Влада Топалова, народила йому двох дітей, відмовилась висловлювати громадянську позицію після початку повномасштабної війни в росії, виправдовуючи це скандалами в шлюбі через різні погляди і бажанням зберегти сім’ю.

Нам важко прийти до консенсусу, ми з ним в різних положеннях абсолютно і позиції у нас не у всьому співпадають. Ми наклали вето на будь-які політичні розмови, тому що це руйнує нашу сім’ю

, – заявляла Тодоренко раніше.

Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції
Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції

Регіна народилась в Одесі, там у неї багато родичів, а в Україні загалом багато друзів та колег. Близькі друзі по “Орел та Решка” Леся Нікітюк і Коля Сєрга намагались достукатись до Тодоренко, однак все марно. Телеведуча не стала висловлюватись проти війни на свою величезну аудиторію і тільки продовжила транслювати своє звичне життя, наче нічого не відбувається.

На цей раз в своєму Інстаграм-блозі Тодоренко поділилась експериментом з дітьми, який показує, що людина завжди піддається думці більшості, навіть якщо її власна думка відрізняється від колективної.

Регіна написала:

Обожнюю цей експеримент. Які ж ми все таки слабкі і ведені

Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції
Регіна Тодоренко виправдалася за відсутність патріотичної позиції

Її висновок добре пояснює те, що вона не має позиції з приводу того, що відбувається в її рідній країні. На Тодоренко не вплинуло навіть те, що її батьки досі живуть в Одесі і не збираються переїжджати. Про це стало відомо з інтерв’ю актриси та учасниці шоу “Холостяк-12” Вікторії Варлей, яка нещодавно спілкувалась з Регіною в США.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.