“Я ніколи не зможу відмовитись”: Оля Полякова зізналась, чому не готова розлучатись після 20 років шлюбу

На тлі чуток про негаразди в стосунках відома українська співачка зізналась, чи готова розлучитись з чоловіком Вадимом Буряковським після 20 років щасливого шлюбу

Нещодавно на YouTube-каналі відомої української ведучої та благодійниці Маші Єфросиніної вийшов новий випуск популярного шоу “Дорослі дівчата”. Разом зі своєю подругою Олею Поляковою зірка обговорила чимало нагальних тем, які давно турбували їхніх шанувальників. Зокрема, українська королева ночі зізналась, чи готова розлучитись зі своїм чоловіком.

Так, Оля Полякова перебуває у шлюбі з Вадимом Буряковським близько 20 років, разом вони виховують двох спільних доньок і живуть душа в душу. Оскільки чоловік не часто з’являється в публічному просторі разом зі своєю дружиною, дехто з шанувальників запідозрив, що між Поляковою та Буряковським “пробігла кішка”.

Оля Полякова давно перебуває в щасливому шлюбі зі своїм чоловіком
Оля Полякова давно перебуває в щасливому шлюбі зі своїм чоловіком

Втім, зізнається знаменитість, з початком повномасштабної війни її стосунки з коханим стали лише міцнішими. За словами артистки, горе зблизило їх з чоловіком, вони стали частіше спілкуватись та більше довіряти одне одному. У новому випуску “Дорослих дівчат” Оля Полякова зізналась, що ніколи б не розлучилась з Буряковським, адже він дав їй те, від чого вона не готова відмовитись.

Мова йде про почуття стабільності, надійності та впевненості у завтрашньому дні, які Оля Полякова змогла відчути лише поруч зі своїм чоловіком. Зірка зізналась, що до зустрічі з коханням усього свого життя вона постійно відчувала емоційні гойдалки від партнерів, які ледве не водили її за ніс.

Оля Полякова дала пораду шанувальницям – ніколи не залишатись поруч з чоловіками, які завдають болю чи змушують терпіти подібну негідну поведінку. За зізнанням артистки, вона зрозуміла це тільки після того, як познайомилась з Буряковським.

Оля Полякова зізналась, що ніколи б не розлучилась з Буряковським
Оля Полякова зізналась, що ніколи б не розлучилась з Буряковським

З першого дня, як я зустрілась зі своїм Вадіком на лодці й у нас з ним там трапилося… я ніколи більше не відчувала того, що я можу щось втратити. Я завжди відчувала опору. Це те, що він мені дав, і те, від чого я ніколи не зможу відмовитись

– прокоментувала Полякова.

Знаменитість зізналась, що крізь роки вона ні разу не сумнівалась у своєму чоловікові. Співачка називає Буряковського своєю опорою та фундаментом, який допоміг їй впоратись з усіма життєвими випробуваннями.

Поділитися статтею

Зараз читають

Моліться з вірою!

Молитви подяки. Просіть Господа в рішенні своїх проблем. Читається з вірою в серці

Господи, я дякую Тобі за цей особливий період. Ми збираємося з захопленням в серцях. Ми постійно присвячуємо себе вченню апостолів.
Олег Винник

Олег Винник набив татуювання заради коханої: не Таюне. Хто надихнув співака на такий вчинок...

Олег Винник зізнався в інтерв'ю в шоу "Слава+", що набивав татуювання заради коханої. Хто став "тієї самою" в житті співака — читайте далі.
Ангельські крила - це бегонія

У вас є вдома квітка крила Ангела: всі секрети бегонії

Бегонія або ще її називають крила ангела - це квітучий вигляд з великого сімейства рослин (2000 або й ще багато гібридів), названих Begoniaceae.

Щупленький дідок: фанати не впізнали худого Винника в кепці та зі щетиною – життя...

Популярний і дуже затребуваний раніше український співак Олег Винник з початку повномасштабної війни зник з інфопростору. Як виявилося, артист проходить лікування у німецькій клініці і за 5 місяців він сильно змінився.

Популярне за тиждень

Популярне