Колишня дружина Остапчука Горняк прокоментувала його одруження з 22-річною журналісткою: “Бажаю щастя”

Друга колишня дружина Володимира Остапчука Христина Горняк відреагувала на інформацію про те, що її колишній знову одружився. Жінка побажала шоумену щастя.

Український шоумен і телеведучий Володимир Остапчук розлучився зі своєю другою дружиною Христиною Горняк влітку 2022 року. Втім, в холостяках чоловік не засидівся. 22 лютого 2023 року Остапчук оформив шлюб з 22-річною журналісткою Катериною Полтавською. Такі висновки були зроблені після того, як Остапчук і Полтавська у своїх Інстаграм-блогах опублікували однакові фото з документ-сервісу “Готово”, де реєструють шлюби всього за 1 добу. Катерина ще й всім подякувала за привітання. Очевидно, що закохані оформили шлюб.

Остапчук одружився з 22-річною коханою і показав фотодоказ
Остапчук одружився з 22-річною коханою і показав фотодоказ

Колишня дружина Остапчука Христина Горняк вирішила прокоментувати одруження екс-чоловіка, оскільки її засипали питаннями користувачі Мережі. Христина запевняє, що бажає колишньому чоловіку лише щастя.

Я від душі бажаю йому щастя. Я це завжди казала і буду повторювати: я ніколи не бажала і не буду бажати нікому нічого поганого. Життя продовжується, тож давайте жити його тут, а не в минулому

, – написала Горняк в своєму Інстаграм-блозі.

Колишня дружина Остапчука Горняк прокоментувала його одруження з 22-річною журналісткою
Колишня дружина Остапчука Горняк прокоментувала його одруження з 22-річною журналісткою

Варто відзначити, що в Мережі вже давно вважають, що саме 22-річна Катя Полтавська стала причиною розлучення Остапчука і Горняк. Річ у тім, що шоумен почав жити з Катею буквально відразу, як розлучився. Фоловери вважають, що Остапчук не міг так швидко знайти заміну колишній дружині, хіба що, якщо ця заміна була вже давно.

До слова, після розлучення ні Остапчук, ні Горняк не дали жодного коментаря щодо причини розбрату. Христина лише відповідає, що не збирається виносити брудну білизну на публіку і не буде обговорювати колишнього в інтерв’ю.

Поділитися статтею

Зараз читають

Алла Пугачова

У Пугачової відсудили бренд “Христина ” для булочок і тортиків

Алла Борисівна використовує бренд "Христина", названий на честь її дочки Орбакайте вже 23 роки поспіль, але зараз на неї подали в суд через відстоювання інтелектуальної власності.
Моліться з вірою!

Надихаючі молитви про душевний спокій. Читайте з вірою в серці!

Господи, я завжди буду хвалити Тебе, бо Ти був зі мною, дбав про мене з того часу, як я був в утробі матері, і Ти був моєю силою і захистом все моє життя.
Лора Созаева і Катерина Репяхова знову вийшли на стежку війни

Колишня дружина Віктора Павліка не стримала злості і різко висловилася про вагітну Репяхову: “Собака...

Лариса Созаєва, колишня дружина Віктора Павліка, вирішила не мовчати і прокоментувала інтерв'ю його нинішньої вагітної дружини.
Популярні ведучі України

Найпопулярніші телеведучі України: Фреймут, Притула, Кондратюк та інші

У сьогоднішній підбірці ми покажемо найвідоміших ведучих України.

Популярне за тиждень

Популярне