Катерина Осадча поклала в тривожну валізку трендову сукню від Андре Тана і балетки: “Радість”

Відома українська телеведуча Катерина Осадча розповіла підписникам, що найдивовижнішого знайшла в своїй тривожній валізці, яку швидко збирала рік тому 24 лютого.

В день річниці повномасштабної війни в Україні телеведуча Катя Осадча поспілкувалась зі своїми фанатами та поділилась спогадами про день 24 лютого 2022 року. Разом з чоловіком Юрієм Горбуновим та дітьми вони виїхали з будинку через його близьке розташування до військової частини. Зірка “Світського життя” в момент, коли залишала свій будинок, думала, що може туди вже ніколи не повернулась, але через 3 місяці знову відкрила двері свого сімейного гніздечка.

Осадча в інтерв’ю розповідала, що це з однієї сторони щемлива радість, що тобі є куди повернутись, а з іншого одразу думаєш про тисячі українців, які збирають уламких своїх домівок.

В своєму Інстаграм-блозі зірка пригадала, що цікавого знайшла в тривожному чемоданчику:

Швидко збирали речі і що найдивовижнішого туди потрапило? Шовкова сукня з колаборації з Андре Таном і чорні тонкі літні балетки. А що ви знайшли у своїй тривожній валізці?

Катя Осадча розповіла, що дивного поклала у тривожну валізу рік тому
Катя Осадча розповіла, що дивного поклала у тривожну валізу рік тому
Катя Осадча розповіла, що дивного поклала у тривожну валізу рік тому

Відповіді, які підписники відправили Катерині, дуже її розвеселили. Хтось поспіхом поклав у валізу марлевий відріз, гру Монополія, купальники, літню панаму, краватку чоловіку, м’яку іграшку, окуляри для плавання.

Катя Осадча розповіла, що дивного поклала у тривожну валізу рік тому
Катя Осадча розповіла, що дивного поклала у тривожну валізу рік тому

Катя Осадча відмітила, що відчуває дуже змішані емоції сьогодні, але точно розуміє, що їй допомагають триматися спогади про радість.

Я згадую перші кроки і слова Данила, вечері у батьків до комендантської години, радість Івана від того, що випав перший зуб в він тепер дорослий…

, – написала телеведуча.

Життя має продовжуватися попри все як мінімум заради ось таких маленьких і щасливих моментів для наших дітей. Україна переможе!

Популярне

Схожі статті

“Я люблю її”: зрадниця Таїсія Повалій вийшла в ефір та розповіла в інтерв’ю про ставлення до Тіни Кароль

Співачка Таїсія Повалій, яка останнім часом викликала хвилю обурення своєю поведінкою, знову потрапила в центр уваги. Цього разу Повалій вирішила виступити на російському телеканалі.

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.