Вакарчук зібрав рекордну суму грошей для України на концерті у Лондоні: на що будуть розподілені кошти

З початку повномасштабної війни в Україні Святослав Вакарчук доклав неабияких зусиль, аби пришвидшити перемогу і допомогти постраждалим у війні. На цей раз артист зібрав приголомшливу суму грошей для України на благодійному концерті.

Святослав Вакарчук ще з 2014 року займається активною волонтерською діяльністю і допомагає українським військовим. З початку повномасштабної війни в Україні, артист одразу зайняв активну позицію. Він допомагає Україні фінансово і підтримує українців морально. Так, Вакарчук часто їздить з невеличкими благодійними концертами по містах України, де підтримує звичайних людей, переселенців, волонтерів, військових та інших піснею та добрим словом. Святослав часто навідує військові госпіталі і гарячі точки, де тривають запеклі бої. Робить він це для того, аби на свої очі побачити, чим потрібно допомогти українським військовим.

Святослав Вакарчук співає для військових в укритті
Святослав Вакарчук співає для військових в укритті

Влітку 2022 року гурт “Океан Ельзи” на чолі з Вакарчуком здійснили благодійний тур Європою і зібрали для України 19 млн гривень. Тоді артист дав повний звіт, на що були витрачені ті кошти. Частину грошей передали на спецрахунок Міністерства оборони України, частину – на фонд Сергія Притули, а найбільшу частку коштів витратили на закупівлю пікапів для військових.

На цьому артисти не зупинилися. Нещодавно Вакарчук взяв участь у благодійному концерті у Лондоні, на якому вдалося зібрати для України аж 147 мільйонів гривень. Ці кошти будуть витрачені на придбання необхідного обладнання у лікарні, а також на відбудову медичних установ, які були зруйновані внаслідок військових дій.

Відомо, що на благодійному концерті у Лондоні побували і члени королівської родини, зокрема герцог Глостерський принц Ричард. А сам Вакарчук зізнається, що щасливий, що має змогу залучити пряму фінансову допомогу для України.

Схожі статті

Ніколи не виливаю олію від шпротів. Після цього рецепту й у вас рука не підніметься: паштет-намазка на хліб

Намазку на хліб можна приготувати з того, що є в холодильнику. Навіть залучити олію з банки, яка залишилася від шпротів. Такий паштет для перекусу буде те, що треба.

Жодне свято не обходиться без цього рулету: у м’ясний фарш загортаю оригінальну начинку. Це мега смачно!

М'ясний рулет зі шпинатом – смачна та ситна страва, яка прикрасить будь-який святковий стіл. Ця закуска вийде нереально апетитною. Спробуйте!

Дізналася рецепт найкращої закуски для будь-якого застілля. Йдуть як насіння: м’ясні ковбаски “Джерікі”

На застіллях завжди присутні напої, а відповідно і закуски. Чудову закуску можна приготувати і вдома. Сьогодні ми підготували рецепт м'ясних в'ялених ковбасок, які ідеально підходять для цієї ролі.