Які стосунки у Віктора Павліка, Євгена Кошового і Мірзояна з тещами: чи ладнають зірки з мамами своїх дружин

В народному фольклорі є безліч приказок і жартів про стосунки тещі та зятя, адже в багатьох сімей вони дуже напружені. Як же склалися стосунки зіркових чоловіків зі своїми тещами – читайте далі в матеріалі.

Євген Кошовий

Як виглядає теща Євгена Кошового
Як виглядає теща Євгена Кошового

Зірка студії “Квартал 95” Євген Кошовий як ніхто інший може розповісти про стосунки зятя і тещі, адже зі своєю тещею він живе в одному домі. При цьому комік запевняє, що з мамою його дружини у нього склалися чудові відносити. Він вважає свою тещу своєю подружкою і може обговорити з нею що завгодно. Крім того, жінка дуже піклується про свого зятя на побутовому рівні.

Коли б я не встав, будь це хоч сім ранку, вона прокидається, як в армії: “Погладити? Що будеш їсти?” Я їй кажу: “Мамо, лягайте, я сам все зроблю”

, – розповів Кошовий в одному з інтерв’ю.

Віктор Павлік

Як виглядає теща Віктора Павліка – мама Катерини Репяхової
Як виглядає теща Віктора Павліка 

Віктор Павлік та його теща – майже ровесники, адже зараз співак одружений з дівчиною, яка молодша від нього на 29 років. Спочатку теща Павліка була проти такого зятя, про це розповіла дружина артиста Катя в одному з інтер’ю. Втім, дівчина запевняє, що її мама змінила свою думку, як тільки познайомилася з Павліком і побачила, як він гарно відноситься до її доньки. Після того, як Катя Репяхова завагітніла, її мама переїхала до Києва і орендувала квартиру по сусідству з донькою і зятем. Зараз жінка допомагає доньці з дитиною і  щодня бачиться зі своїм зірковим зятем.

Арсен Мірзоян

Український співак Арсен Мірзоян зізнався, як називає маму дружини
Як виглядає теща Арсена Мірзояна

Стосунки Арсена Мірзояна зі свекрухою Ніною Матвієнко починалися не дуже добре. Як відомо, Мірзоян заради Тоні Матвієнко покинув свою першу дружину. Саме тому Ніна Митрофанівна спершу була проти союзу доньки з жонатим чоловіком. Втім, зараз все змінилося. Зараз Мірзоян з Тонею Матвієнко, дітьми та зірковою тещею живуть під одним дахом. Артист запевняє, що знайшов спільну мову з тещею і має з нею гарні стосунки.

Поділитися статтею

Зараз читають

Карти ТАРО

Читання Таро на одну карту для всіх знаків зодіаку 14 травня 2021 року

Якщо вам потрібен наставник або хтось, з ким можна поговорити, знайдіть цю людину.
Латекс и зажигательные танцы в новой работе Таисии Повалий

55-річна Таїсія Повалій танцювала в червоному латексі: ФОТО

Латекс і запальні танці показала Таїсія Повалій у своїй новій роботі "Дай мені любов".
Моліться з вірою

Де, коли, чому і як правильно молитися

Ісус залишив багато повчань про те, що, де, коли, чому і як молитися, і, оскільки Він володіє всіма знаннями, розумінням і мудрістю, ми повинні слідувати Його настанов.
Пророцтва Нострадамуса

Прогнози Нострадамуса на 2021 рік: сонячні спалахи, катаклізми, про що попереджав провидець?

Але якщо твердження про писаннях Нострадамуса вірні, містик, можливо, попереджав про потужний сонячний спалах, що вражає планету.

Популярне за тиждень

Популярне