Екс-дружина Володимира Остапчука поділилась відчуттями після повернення з Мальдів: “Нічого не хочеться робити”

Після розлучення з українським шоуменом і телеведучим Володимиром Остапчуком Христина Горняк відправилась на Мальдіви, але відпочинок вже закінчився і настав час повертатись додому.

Христина Горняк – популярна в Мережі блогерка, за якою почали активно слідкувати після того як вона стала дружиною телеведучого Володимира Остапчука. Їх відносини і шлюб стали справжнім скандалом через те, що шоумен заради цієї жінки пішов з сім’ї з двома дітьми, але Христина не вважала себе розлучницею.

З’ясувалось, що сімейне життя блогерки з Остапчуком продовжувалося недовго. Осінню 2022 року стало відомо, що вони розлучились. Зараз телеведучий вже живе з новою обраницею, 22-річною журналісткою Катериною Полтавською, а його екс-дружина переїхала в Австрію і подорожує, щоб відволіктись від усього емоційно.

Екс-дружина Остапчука Христина Горняк показала своє тіло з недоліками в купальнику
Екс-дружина Остапчука Христина Горняк на Мальдівах

Нещодавно Христина Горняк відпочивала на Мальдівах. Блогерка багато спілкувалась з підписниками на цьому відпочинку, але не назвала причини розлучення з Остапчуком, хоча натякнула, що зірковий чоловік був не вірним.

Дізнавшись про нові стосунки колишнього, вона побажала йому щастя і своїм прикладом намагається показати жінкам, що на розлученні життя не закінчується, це треба сприймати як досвід і рухатись далі.

Екс-дружина Остапчука відповіла, чому не показує, з ким поїхала на Мальдіви
Екс-дружина Володимира Остапчука поділилась відчуттями після повернення з Мальдів

Після повернення з Мальдів Христина Горняк в своєму Інстаграм-блозі поділилась відчуттями, які дуже відрізняються від того, як вона почувалась на островах:

Якщо чесно, коли повертаєшся до реалій життя і бачиш, що коїться у цілому світі… То одразу нічого навіть не хочеться робити, просто хочеться завмерти і плакати… В нашій країні війна, в інших країнах теж ще війна, десь землетруси, десь перевороти, десь протести, десь ще щось… Люди, чому??? Невже влада, гроші та жага до правління, територій або ще щось вартує усього цього… Невже ми не бачимо, що Бог нам каже, що якщо ми не схаменемось, то усього нестане. Не буде ні нас, ні світу… Я не розумію… В моєму уявному світі все було б інакше, всі б жили насолоджуючись та оберігали один одного до останнього дня. І саме важливе, в якому б куточку світу зараз хто не був, не знаємо що там буде завтра. Є тільки зараз і сьогодні

, – написала екс-дружина Остапчука.

Екс-дружина Володимира Остапчука поділилась відчуттями після повернення з Мальдів
Екс-дружина Володимира Остапчука поділилась відчуттями після повернення з Мальдів

Поділитися статтею

Зараз читають

Сирний цибулю-порей і паста з беконом

Сирний цибулю-порей і паста з беконом: відмінний варіант обіду для всієї родини

Вершковий рецепт швидкої пасти, що ідеально підходить, коли у вас мало часу.
Настя Каменських

Змінила купальник на теплий пуховик: Настя Каменських не очікувала таких морозів в Києві

Красуня недавно повернулася з Мальдів, але вже встигла потрапити під справжній зимовий циклон - вже кілька днів в Україні справжні морози, Водохресні!
Федір Добронравов

Федір Добронравов пішов з театру. Чим займається зараз, де живе і коли продовжить зйомки...

Федір Добронравов з 2003 року був одним з провідних акторів Московського театру Сатири.
Різ Уізерспун

Полуничне пюре замість зубної пасти, лід – замість їжі: найдивніші харчові звички знаменитостей

Для когось ці звички можуть здаватися дивними, але, напевно, близьке оточення цих зірок давно звикли до таких дивацтв за обіднім столом. Ми зібрали топ-5 найбільш незвичайних пристрастей в їжі серед популярних особистостей.

Популярне за тиждень

Популярне