Скільки чоловіків було у Віри Брежнєвої до Костянтина Меладзе: олігарх Кіперман не останній у списку

Відома співачка Віра Брежнєва відома своїм бурхливим особистим життям. Екс-віагрянка мала багато залицяльників, але обирала лише найбагатших.

Віра Брежнєва завжди носила славу гарячої і бажаної білявки з “Віа Гри” . Співачка завжди мала багато залицяльників, але лише 3 чоловіка вона впустила в своє серце.

Віталій Войченко

Всі чоловіки Брежнєвої: Віталій Войченко
Всі чоловіки Брежнєвої: Віталій Войченко

Так, першим обранцем Віри став Віталій Войченко, який пізніше став політиком. Коли вони познайомилися, Вірі було 18 років. Вона була звичайною дівчиною з Дніпродзержинська, в окулярах і з коротким волоссям. Віталій одразу закохався в білявку. Будучи в стосунках з дівчиною, Віталій наполіг, аби вона змінила окуляри на лінзи і відростила волосся, тим самим визначивши образ майбутньої зірки.

Віра Брежнєва в юності і зараз
Віра Брежнєва в юності і зараз

Стосунки Віри і Віталія розвивалися дуже швидко. Віра дуже швидко зрозуміла, що завагітніла. Дівчина так і не дочекалася пропозиції руки і серця від коханого навіть після народження доньки Соні. В один момент вона вирішила піти від чоловіка і просто залишила йому записку. Їхнє кохання вбив звичайний побут і життєві труднощі, а також знайомство Віри з олігархом Кіперманом, який згодом став її законним чоловіком.

Михайло Кіперман

Всі чоловіки Брежнєвої: Михайло Кіперман

Бізнесмен, нафтовий магнат і мільярдер Михайло Кіперман. Саме з цим чоловіком Брежнєва почала крутити роман, коли була на піку популярності, як зірка “Віа Гри”. Віру не зупинило те, що Михайло був старший за неї на 10 років і був одружений. Згодом Кіперман покинув свою дружину і покликав під вінець Брежнєву. У шлюбі в них народилася донька Сара. Втім, цей шлюб не був довготривалим і тривав всього 6 років. У 2012 році Брежнєва і Кіперман розлучилися. Екс-подружжя приховують причину розставання, але подейкують, що чоловік дуже ревнував Віру, зокрема до Костянтина Меладзе.

Костянтин Меладзе

Костянтин Меладзе зраджував своїй колишній з Вірою Брежнєвою
Всі чоловіки Брежнєвої: Костянтин Меладзе

Брежнєва і Меладзе довгий час приховували свої стосунки, зокрема через те, що певний час Віра була коханкою композитора. У 2015 році стало відомо, що пара таємно одружилася. Варто відзначити, що останній рік ходять чутки, що Брежнєва і Меладзе розлучилися, адже вони більше не з’являються разом ні на світських заходах, ні в соціальних мережах. Втім, офіційного підтвердження цим чуткам немає.

Поділитися статтею

Зараз читають

Так, по вірі вам буде!

Несподівана радість – чарівна молитва: читайте її три рази в день з вірою в...

Тому коли вам потрібне щастя в житті необхідно прочитати три рази молитву перед іконою "Несподівана радість."

Ведуча ТСН Соломія Вітвіцька захопилася Львовом

Телеведуча Соломія Вітвіцька вирушила на різдвяні свята до Львова. На Західній Україні вона дуже любить проводити час, тому написала душевну публікацію.
Зіркові діти наступають на п'яти батькам

Зіркові діти, які скоро заткнуть за пояс своїх батьків: син Білик, доньки Нікітіна і...

Зіркові діти зростають швидко, перетворюючись з маленьких янголяток на творчих особистостей. Чи вдасться їм у найближчому майбутньому пересилити популярність відомих батьків?
Катерина Осадча чесно і емоційно розповіла, як живе останні 8 місяців

Катерина Осадча чесно і емоційно розповіла, як живе останні 8 місяців: “Ліжко в зйомній...

Відома українська телеведуча Катя Осадча підняла в своєму блозі дуже актуальну для всіх тему зараз і розповіла про своє думки та життя в останні 8 місяців.

Популярне за тиждень

Популярне