Родини Сумської, Єфросиніної, Зіброва опинилися по різні боки барикад: чи спілкуються з російськими родичами

Практично у кожного українця є родичі в росії, які давно мешкають там і не збираються повертатися до рідної України. Знаменитості не стали виключенням і поділилися деталями спілкування з рідними людьми після 24 лютого 2022 року.

Маша Єфросиніна

Чоловік Маші Єфросиніної Тимур боронить країну від загарбників. А от рідна сестра Ліза нині мешкає в москві з чоловіком-бізнесменом і про війну ані чирк-чирк. Відтоді стосунки між колись близькими людьми стали більш ніж напруженими.

Маша Єфросиніна практично не спілкується з сестрою Лізою Ющенко

Раніше сестри були дуже близькими, тепер майже не спілкуються. Для Маші це дуже болюче питання. Колишня невістка Віктора Ющенка на початку вторгнення написала пост проти війни, і більше цю тему не підіймала. Натомість красувалася в мережі відвідинами дорогого московського салону краси.

Павло Зібров

До війни народний артист України мав чимало друзів у сусідній країні. Та після першого бомбардування Києва перестав із ними спілкуватися. Більше того перестав брати слухавку, коли телефонує рідня з Воронезької, Липецької та Курської областей.

Павло Зібро не бере слухавки, коли телефонують родичі з-за порєбріка

Навіть із Севастополя в перші дні телефонували родичі по татовій лінії, запрошуючи евакуюватися до себе, бо, мовляв, владу в Києві захопили бандерівці. Втямивши, що цю бетонну стіну не проб’єш, і люди не тямлять, що накоїв їхній президент за їхньої мовчазної підтримки, Павло обірвав усі зв’язки. От коли прозріють, тоді і поговорять.

Ольга Сумська

Найбільше не пощастило актрисі, оскільки її найближча людина – донька Антоніна Паперна – мешкає в москві з актором Володимиром Ягличем. У неї все добре – новий будинок, двоє діток. Здається, дівчині байдуже, що батьки змушені ховатися по підвалах під час повітряної тривоги, сидіти без тепла і світла в Києві.

Ольга Сумська розповіла про приїзд Тоні Паперної
Ольга Сумська не бачила старшу доньку й онуків вже понад рік

А от матусі в цей час непереливки. Вона страждає, що не може обійняти рідну кровиночку і поцілувати онуків Єву та Данилка. Звісно, Сумська не змогла відмовитися від спілкування з рідними людьми. Телефоном розповідає малечі українські казки і понад усе мріє про побачення.

 

 

Поділитися статтею

Зараз читають

Полякова з чоловіком

“Біла посуд, дряпала обличчя і істерила “: Оля Полякова розповіла всю правду про сімейне...

Ольга Полякова у відвертому інтерв'ю розповіла, що "натерпівся" її чоловік Вадим, будучи з нею в шлюбі.
Ірина Білик, Віталій Козловський, Ані Лорак

Найкрасивіші та найсміховинніші вбрання зірок на випускних вечорах: Лорак, Білик, Козловський та інші

Зараз Ані Лорак, Ірина Білик, Віталій Козловський та багато інших зірок є іконами стилю, хоча так було далеко не завжди.
Хлопець образився

Скільки часу потрібно кожному знаку зодіаку, щоб пробачити, згідно астрології

Не всім легко прощати. Фактично, багато людей навіть не знають, як прощати в першу чергу, особливо якщо вони винні.
38-річний Володимир Остапчук показав, чим його годує 22-річна кохана

22-річна дівчина Вови Остапчука похизувалась ідеальним пресом у спортивній білизні: нескромна донька священика

Нова дівчина відомого українського шоумена Остапчука показала своє справжнє фото перед тренування. На опублікованому кадрі без прикрас видно дійсну фізичну форму Катерини

Популярне за тиждень

Земляки Юрій Батурін і Анатолій Пашинін здобули славу в москві: один...

Юрій Батурін і Анатолій Пашинін народилися в сусідніх районах Кіровоградської області. Зростали майже в одні й ті ж роки. Та якщо перший забув про своє коріння й після 24 лютого не спілкувався з батьками, то другий пішов боронити Україну ще з 2014 року.

Популярне