“Більш виховані”: у мережі порівняли нащадків Алли Пугачової й Максима Галкіна з дітьми Філіпа Кіркорова

Нещодавно відома російська артистка показала, як підросли її дітлахи, а фанати вирішили порівняти їх з нащадками колишнього чоловіка Примадонни Філіпа Кіркорова

Сьогодні відома російська артистка Алла Пугачова разом зі своїм чоловіком та дітьми живуть за кордоном. Знаменитість з родиною оселилась в Ізраїлі, оскільки в рідній країні зіркове подружжя не вітали через антивоєнну позицію. Перебравшись до безпечнішого місця Примадонна влаштувала дітей до школи й сама продовжила жити своє життя.

Нещодавно на особистій сторінці знаменитості в соціальній мережі Інстаграм з’явився новий допис. В публікації Примадонна показала відео, на якому її діти танцюють в особняку артистки в Ізраїлі. Алла Борисівна в описі до нового допису зазначила, що, як і мільйони інших людей, вона довго не могла зрозуміти, куди втікає дитинство.

“Виявляється, в Ізраїль”, – жартома зазначила зірка.

Алла Пугачова показала своїх дітей від Максима Галкіна
Алла Пугачова показала своїх дітей від Максима Галкіна

У коментарях до нового допису знаменитості зібралось дуже багато людей з різними думками – доки одні залишали компліменти дітям Алли Пугачової, інші критикували її за виїзд із росії. Хай там як, знайшлись і такі підписники, які зазначили – діти Примадонни й Галкіна набагато вихованіші за нащадків колишнього чоловіка Алли Борисівни Філіпа Кіркорова. Схоже, підписники артистки мали на увазі розбещеність доньки й сина епатажного співака.

На цю тему користувачі мережі навіть почали сперечатись. Деякі не погодились з думкою, що діти Пугачової, на відміну від дітлахів Кіркорова, більш виховані. Втім, інша частина підписників зазначила, що річ насправді не в дітях, а у батькові. Підписники також висловили думку, ніби дітям не вистачає материнського тепла.

У мережі порівняли дітей Алли Пугачової та Філіпа Кіркорова
У мережі порівняли дітей Алли Пугачової та Філіпа Кіркорова

Нагадаємо, що скандально відомий російський артист став батьком 2011 року. Філіп Кіркоров виховує доньку Аллу-Вікторію та сина Мартіна, різниця у віці яких складає сім місяців. Втім, до сьогодні достеменно невідомо, хто є біологічною мамою нащадків Філіпа Кіркорова. Разом з тим, чимало шанувальників впевнені, що реальною мамою дітей епатажного артиста є російська бізнесвумен Наталія Єфремова.

Як виглядають діти Філіпа Кіркорова
Як виглядають діти Філіпа Кіркорова

Схожі статті

Відкрила останню банку солоних огірків і зробила з них овочеву ікру на хліб: вже всі мої подруги так готують

Апетитна та з особливим смаком – ось як можна описати таку овочеву ікру, яку смачно куштувати з підсмаженим на пательні хлібом. Обов'язково спробуйте приготувати і собі таку закуску.

Перемішала манку з фаршем і на сковороду. Такі смачні котлети, що готую їх 3 рази в тиждень: заходять на ура

Котлетки за цим рецептом виходять неймовірно ніжними, соковитими, смачними і нагадують не страву з радянської їдальні, а справжню ресторанну кухню.

Рецепт з Італії привезла: борошно, картопля, капуста. Багато соковитої начинки всередині тоненького тіста

Створити італійську атмосферу на своїй кухні можливо не лише з піцою та пастою. Ділимось незвичайним рецептом смачного італійського пирога з картоплею та капустою.