З ким живуть діти Камалії і Захура після розлучення батьків: тепер Арабелла і Мірабелла з неповної сім’ї

Найбагатша співачка України Камалія нещодавно об'явила, що розлучається зі своїм чоловіком-мільярдером Мохаммадом Захуром. В шлюбі у них народилося двоє дітей.

Зізнання Камалії про завершення її шлюбу з Мохаммадом Захуром сколихнуло весь шоу-бізнес та фанатів зірки. Вони вважались ідеальною і однією з найміцніших українських пар, які ніколи не світились в скандалах і транслювали сімейну ідилію. Однак 13 квітня 2023 року співачка об’явила про розлучення і сказала, що весь останній рік вони з чоловіком намагались вирішити свої проблеми у стосунках, однак не вдалось, тому рішення розстатись стало єдиним вірним.

Камалія і Захур разом пройшли багато всього. Цілих 10 років артистка не могла стати матір’ю, чоловік знаходив найкращих лікарів, щоб його кохана втілила мрію про материнство і доля в результаті подарувала їм донечок-двійнят Арабеллу і Мірабеллу. Але в нещодавньому інтерв’ю співачка зізналась, що саме діти стали причиною сімейного розбрату.

З ким живуть діти Камалії і Захура після розлучення батьків
З ким живуть діти Камалії і Захура після розлучення батьків

В першому шлюбі з жінкою-росіянкою Мохаммад Захур став батьком доньки і сина. Саме старша спадкоємиця прихистила сім’ю Камалії в Лондоні, куди вони переїхали через повномасштабне вторгнення і після цього почались проблеми.

Падчерка незлюбила мачуху ще до особистого знайомства, а коли Камалія заявляла, що у війні винні всі росіяни, дочка Захура гостро на це реагувала. Мохаммад в цьому конфлікті став на бік дитини і це дуже зачепило артистку. В результаті вона не витримала і повернулась в Україну, в будинок під Києвом, де вони щасливо жили раніше. Але Арабелла та Мірабелла залишились в Лондоні з батьком. Як каже Камалія, дівчатка плачуть і хочуть додому, однак поки що через ситуацію в країні це неможливо.

З ким живуть діти Камалії і Захура після розлучення батьків

Нагадаємо, також під час війни розлучилися Володимир Дантес і Надя Дорофєєва, Михайло і Даша Кацуріни, Володимир Остапчук і Христина Горняк, Тіна і Тарас Цимбалюки, Нікіта Добринін і Даша Квіткова, Валерій Харчишин зі своєю дружиною.

Популярне

Схожі статті

“Одружені й щасливі”: футболісти Ребров, Зінченко, Забарний показали дружин у весільних сукнях

Талановиті футболісти заробляють настільки багато, що мають можливість обирати собі в дружини справжніх красунь. Ребров, Зінченко, Забарний вже зробили свій вибір. Погляньмо на їхніх наречених.

“Не лише співали, але й кумували”: чи спілкуються нині кума Ауріка Ротару з кумом Іво Бобулом

На початку співочої кар'єри Ауріка Ротару якийсь час мешкала у Чернівцях. Там і потоваришувала з Іво Бобулом. Щобільше, навіть стала хрещеною мамою доньки артиста.

“Вгадайте, скільки їх”: зірка МастерШефу Хіменес-Браво чекає поповнення в родині і показав другий знімок УЗД

Зірка МастерШефу буду багатодітним дідусем: Ектор Хіменес-Браво показав у своєму блозі друге УЗД маленької Лупіти та розсекретив, скільки малюків чекають.