“Нас чекає шлях корекції”: дружина Віктора Павліка розповіла про затримку мовлення у маленького сина

В шлюбі українського співака Віктора Павліка та блогерки Катерини Репяхової народився син Михайло. Дружина артиста зізналася, що у дитини затримка мовлення.

В 2021 році через рік після одруження Катерина Репяхова народила Віктору Павліку сина Михасика. Хлопчик був бажаний і зіркові батьки стараються зробити все, щоб він був щасливий і здоровий. Він надихнув маму на створення магазину дитячого одягу – Михайло тепер головна модель на примірках. Однак в сім’ї не все ідеально і бувають різні проблеми.

Катя Репяхова заявила, що їй соромно обійняти та поцілувати 59-річного Віктора Павліка
Дружина Віктора Павліка розповіла про затримку мовлення у маленького сина

Нещодавно в своєму Інстаграм-блозі Репяхова зізналась, що сина довелось показати спеціалістам через затримку мовлення. Свій ранок вони почали рано для того, щоб попасти на прийом до невролога на іншому кінці міста. Катя розповіла, що вони спілкувалися з лікарем більше години і прийшло до того, що їм потрібна корекція:

Нас чекає шлях корекції затримки мовлення. Консультація лора, дефектолога-логопеда, психолога, електроенцефалограма та інші аналізи…

Дружина Віктора Павліка розповіла про затримку мовлення у маленького сина
Дружина Віктора Павліка розповіла про затримку мовлення у маленького сина

Раніше дівчина заспокоювала допитливих користувачів Мережі, які помітили, що Михайло в своєму віці до сих пір не розмовляє і казала, що це нормально, кожна дитина розвивається з різною швидкістю, але вона все ж вирішила не затягувати і звернулась за допомогою до спеіаліста.

Молода мама Катерина Репяхова ділиться багатьма подробицями свого першого материнства з підписниками. Нещодавно вона вперше з того моменту, як народився Михасик, провела ніч без нього – коли лежала в клініці після ринопластики. Потім на декілька днів вони з Віктором Павліком поїхали в міні-тур по Україні та залишили сина бабусі. Нове випробування для блогерки – відучити хлопчика від пустушки.

Катя Репяхова вперше показала ніс після пластичної операції
Дружина Віктора Павліка розповіла про затримку мовлення у маленького сина

Нагадаємо, шлюб з Репяховою для Павліка четвертий по рахунку. Від попередніх шлюбів у артиста троє дітей – дорослі син Олександр, дочка Христина і ще один покійний син Павло, який помер у 2020 році від раку незабаром після одруження батька з блогеркою.

Популярне

Схожі статті

Колишня дружина Дзідзьо заявила, що відсвяткувала розлучення з ним у ресторані: “Це було влітку 2021 року”

Колишня дружина Дзідзьо SLAVIA пригадала, як пішла святкувати розлучення у ресторані. Чому артистам не вдалося зберегти 20-річний шлюб та хто став причиною розладу?

Ніжна скумбрія у духовці всього за 30 хвилин: цей спосіб приготування став відкриттям навіть для свекрухи

Скумбрія - улюблена риба в Україні, яка має тисячі рецептів: смаження, консервування, випікання. Сьогодні ми хочемо приготувати цю рибу по-новому, вона буде ніжною та просто танути у роті!

Лисий український телеведучий розповів про стосунки з Ксенією Мішиною, яка кинула Еллерта: “Поки не готовий”

Оскільки Славу Дьоміна підозрювали у стосунках із Ксенією Мішиною, під час інтерв'ю журналісти прямо поцікавилися долею цих стосунків. І ось що розповів відомий блогер.