44-річна Оля Полякова пригадала найневдаліше побачення в житті: “Закінчилось двома тижнями в лікарні”

Відома українська співачка розповіла про неприємні спогади зі своєї юності. Оля Полякова пригадала, як після побачення з кавалером потрапила до лікарні та довго лікувалась

Оля Полякова, відома українська співачка, сьогодні щасливо заміжня за бізнесменом Вадимом Буряковським, з яким виховує двох спільних дітей. Свого часу майбутній чоловік зірки дуже красиво залицявся до своєї обраниці. Буряковський дарував Поляковій вишукані подарунки, возив відпочивати у різні країни світу та буквально осипав компліментами та увагою.

Втім, траплялись в юності Суперблондинки й інші стосунки. Так, у нещодавньому випуску “Дорослих дівчат” знаменитість пригадала історію, яка трапилась із нею у підлітковому віці. Тоді майбутню зірку української естради запросив на побачення її кавалер, втім вечір обернувся для Олі Полякової походами до лікаря та довгим лікуванням циститу.

Оля Полякова пригадала неприємну історію зі своєї юності
Оля Полякова пригадала неприємну історію зі своєї юності

Артистка розповіла, що тоді вирішила особливо нарядитись на побачення, адже 15-річній дівчині дуже хотілось вразити свого обранця. Коли термометр показував температуру 20 градусів нижче нуля, знаменитість одягла тонкі капронові колготи, спідницю набагато вище коліна та мамину шкіряну куртку. Майбутня зірка була впевнена, що робить все правильно, адже пріоритет був один – вразити хлопця.

Юнак, який запросив Полякову на побачення, звісно був вражений, втім сама 15-річна дівчина пізніше дуже пошкодувала про вибір одягу. Річ у тім, що Суперблондинка перемерзла, а лікарі пізніше діагностували в неї цистит. Оля Полякова пригадала, що потім довго лікувалась.

“Закінчилося це циститом, запаленням яєчників, двома тижнями в лікарні, антибіотиками, уколами. Сьогодні мені навіть не прийде в голову заради когось так жертвувати”, – прокоментувала Оля Полякова.

Оля Полякова відверто розповіла про невдале побачення в юності
Оля Полякова відверто розповіла про невдале побачення в юності

Хоча побачення з кавалером з юності й принесло знаменитості багато проблем зі здоров’ям, той день навчив її важливої філософії. Оля Полякова зізналась, що відтоді ніколи не жертвує заради сторонніх осіб, а в першу чергу думає про свій добробут.

Популярне

Схожі статті

“Батьки – це не друзі”: Євгенія Власова не хоче говорити про свою доньку та не показує її нікому

Євгенія Власова завжди була об'єктом уваги медіа та шанувальників. Однак, коли справа доходить до її особистого життя, особливо щодо її доньки Ніни, Власова тримає всі карти ближче до себе.

Померла Ірина Фаріон: всі подробиці загибелі однієї з найвідоміших львів’янок посеред білого дня

Сьогодні не стало Ірини Фаріон. Що відомо про обставини? Про що знали сусіди найвідомішої екс-депутатки Верховної Ради? Дізнайтеся про все у матеріалі.

Великий і ошатний! Старовинний львівський рецепт пирога! Мало тіста і багато фруктів: роботи на 15 хвилин

Ідеальний рецепт літнього пирога за львівськими традиціями. Спробуйте приготувати влітку такий пиріг – не зможете відірватися, ваші рідні будуть просити добавки.