Поки Вадим не бачить – все можна: Оля Полякова погуляла в обіймах молодого та міцного красеня, хто він?

Олю Полякову побачили в обіймах молодого кавалера, який галантно тримав її під руку, а співачка зовсім не пручалася. Ви будете здивовані, коли дізнаєтесь, що ж то за чоловік біля популярної блондинки.

Відома співачка Оля Полякова нещодавно була помічена у Львові в цікавій компанії. Поряд з красунею був чоловік, який тримав її під руку та не відпускав. Завдяки підписникам вдалося з’ясувати, що цей загадковий чоловік досить публічний. Ним виявився учасник “МастерШеф” Влад Міцкевич. Вони разом стали ведучими нового шоу.

Оля Полякова з Владом Міцкевичем стали ведучими нового кулінарного шоу
Оля Полякова з Владом Міцкевичем стали ведучими нового кулінарного шоу

Відомо, що завдяки проєкту, Владу вдалося розкрити свій потенціал та показати свої професійні вміння. Після участі в “МастерШеф” він став досить впізнаваним та популярним. Подейкували, що Міцкевич бере участь в зйомках нового кулінарного шоу, але він все тримав у таємниці, проте його зіркова колега, як виявилося згодом, не втрималася і опублікувала знімок із зйомок.

Оля Полякова в обіймах молодого красеня, невже їх об'єднують не тільки робочі моменти
Оля Полякова в обіймах молодого красеня, невже їх об’єднують не тільки робочі моменти

Згодом з’ясувалося, що це була підготовка до грандіозного шоу “Він готує, вона керує”, де Влад та Оля в ролі харизматичних ведучих.

Особисте життя Міцкевича

Учасник восьмого сезону кулінарного шоу був двічі одружений. З першою дружиною, вони познайомилися на цьому проєкті, але згодом пара розійшлась. Відомо, що екс-кохана, за словами Влада, його обманула, тому вони і розлучилися.

Влад Міцкевич був двічі одружений, але побудувати щасливий шлюб не вдалося
Влад Міцкевич був двічі одружений, але побудувати щасливий шлюб не вдалося

Через деякий час Міцкевич зустрів свою другу дружину – Наталю, вона народила йому сина. Проте щасливого шлюбу не вийшло і пара розійшлась. Влад дуже любить свого нащадка і хоче проводити з ним більше часу, а от колишня розповідає, що чоловік поганий батько і виставляє його з гіршої сторони.

Популярне

Схожі статті

Це після слів матері про її бойфренда: Уляна Матвієнко зізналася, як ставиться до творчості Тоні Матвієнко

Відома українська співачка Тоня Матвієнко виховує доньку Уляну. Нещодавно дівчина вирішила публічно висловитись про те, як ставиться до творчості своєї мами.

Від богатиря не народити Мизиночку: дружина Олександра Усика вперше показала їхню 4-місячну доньку

Не так давно відомий український боксер і спортсмен Олександр Усик став батьком. Його дружина Катерина вперше показала зовнішність їхньої доньки.

Життя в Німеччині йде на користь, а здоров’я стає міцнішим: як виглядає Винник після дворічного лікування

Олег Винник давно переїхав з України. Нещодавно у мережі з'явились найсвіжіші фотографії знаменитості, на яких видно, як популярний артист виглядає нині.